На залізничному вокзалі Дніпра працюють сейфи-зарядні станції для телефонів: як скористатися

На залізничному вокзалі Дніпра працюють сейфи-зарядні станції для телефонів: як скористатися

На залізничному вокзалі Дніпра працюють сейфи-зарядні станції для телефонів: як скористатися
Суспільне Дніпро

У приміщенні залізничного вокзалу у Дніпрі встановили станції, за допомогою яких можна підзарядити ґаджети. Вони також виконують функцію мінісейфу. Кореспонденти Суспільного дізналися, як скористатися послугою та чи працюють зарядні станції під час вимкнення світла.

Оксана — переселенка з Харкова. Дівчина прямує у Вінницю, і поки чекає потягу, каже, вирішила підзарядити свій телефон.

"Дуже зручно, залишаєш під кодом, не боїшся покинути свій телефон. Різні шнурки є: і юзб, і під айфон", — говорить вона.

Аби скористатися коміркою для підзарядки, потрібно обрати вільну, всередині кожної — три види дротів. Під`єднати необхідний шнур, набрати на комірці код.

Якщо ввести код повторно – комірка відчиниться. Проте в адміністрації вокзалу попереджують: відповідальності за ґаджети не несуть.

Начальник вокзалу станції "Дніпро-Головний" Вадим Бусурулов каже: усе залежить від користувача, аби він вводив код так, щоб не побачили інші.

У випадку, якщо людина забуде код, комірку відчинятимуть за участі поліції.

"У присутності правоохоронців ми перевіримо інформацію. Ми маємо можливість відчинити комірку примусово, а пасажир має підтвердити, що це його ґаджет, назвати останній телефонний дзвінок або інші ознаки, що підтверджують його право власності", — сказав Вадим Бусурулов.

За його словами, на вокзалі встановили 6 таких станцій. У кожній – по 8 комірок для телефону, у деяких є й дев’ята: для ноутбука.

"Зарядки" працюватимуть і при вимкненнях світла, каже начальник вокзалу. Електросистема живитиметься від генератора. Є також супутниковий інтернет старлінк, яким можна користуватися стільки, скільки потрібно.

Зарядні станції Дніпру надали партнери з Казахстану. Такі ж встановили і у Кривому Розі.

Читайте також

На залізничному вокзалі Дніпра запрацювала система огляду: як перевіряють пасажирів та їхній багаж

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок