"Незламна Херсонщина": театр обрав переможців конкурсу віршів про війну

"Незламна Херсонщина": театр обрав переможців конкурсу віршів про війну

"Незламна Херсонщина": театр обрав переможців конкурсу віршів про війну
Фото: Pexels

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім.М.Куліша обрав трьох переможців конкурсу віршів про війну, які увійдуть до відеокниги "Незламна Херсонщина".

Про це Суспільному розповіла керівниця літературно-драматичної частини театру Альона Мовчан.

За її словами конкурс тривав із 19 по 30 січня.

"Ми отримали 224 вірші-учасники. За умовами, перемогли три тексти, які набрали найбільше вподобайок", — каже керівниця літературно-драматичної частини театру.

Серед переможців вірш "Ви думали титани вмерли", автором якого є Валерій Дихтяр. Він набрав 260 голосів. Ще два вірші Ірини Гребенюк-Дармостук "На кухні темно. У дитячій тиша…" та "Давно я не сиділа при свічах..." отримали 229 та 199 голосів відповідно.

Результати конкурсу опубліковані на сторінці театру у Facebook.

"24 лютого ми презентуємо відеокнигу про війну та події на Херсонщині з власної підбірки, які відібрала літературна частина театру. Їх читатимуть артисти нашого театру. А також три вірші авторів-переможців конкурсу", — розповіла Альона Мовчан.

Що відомо

  • Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім.М.Куліша, 24 лютого готує презентувати відеокнигу "Незламна Херсонщина" з віршами, які були написані з початку війни. Конкурс оголосили 19 січня, дедлайн – 30 січня.

Читайте також

344 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок