Коли у Покровську перейменують площу та понад сотню вулиць

Коли у Покровську перейменують площу та понад сотню вулиць

Коли у Покровську перейменують площу та понад сотню вулиць
Фото: Суспільне Донбас

У Покровську створили комісію, яка займатиметься перейменуванням понад сотні вулиць та центральної площі міста. Про це Суспільному розказав начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

"Фінальних обговорень ще не було. Ми створили комісію, вона на стадії підписання. В понеділок краєзнавці, громадськість, співробітники МВА з громадською радою, яка ініціювала перейменування, узгодять членів комісії. Комісія узгодить розпорядження й будуть перейменовувати", — розповів Сергій Добряк.

За словами Добряка, перейменувати центральну площу міста, яка має ім'я Шибанкова, та ще понад 100 вулиць запропонували члени громадської ради Покровська.

Він зазначив, що громадська рада запропонувала назвати площу на честь Тараса Шевченка.

Як розповів Добряк Суспільному, питання щодо демонтажу радянського танка "Т-34", який був встановлений у 1966 році на братській могилі радянських солдатів у центрі міста, громадськість погодилась перенести на літо.

Що відомо про ситуацію у Покровську

За даними начальника Покровської міської військової адміністрації Сергія Добряка, наразі у місті 54 тисячі людей. Під час опалювального сезону до міста повернулись люди. До повномасштабного російського вторгнення в Україну у населеному пункті проживало 84 тисячі людей. Найменше під час бойових дій у місті залишалось 36 тисяч жителів.

Вночі 3 лютого російська армія завдала удару зі "Ураганів" по Покровську на Донеччині. Загиблих та поранених серед цивільних немає. Пошкоджені житлові будинки.

Читайте також про Покровськ

"Прокинувся — вибило вікно". Як відновлюють будинки у Покровську після обстрілу

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок