Тарифи "Полтаватеплоенерго" у Кременчуці: що ухвалили на засіданні робочої групи

Тарифи "Полтаватеплоенерго" у Кременчуці: що ухвалили на засіданні робочої групи

Тарифи "Полтаватеплоенерго" у Кременчуці: що ухвалили на засіданні робочої групи
фото: Суспільне Полтава

На засіданні робочої групи 1 лютого вирішили, що "Полтаватеплоенерго" має обґрунтувати свій тариф для лівобережної частини Кременчука. Про це розповів Суспільному голова обласної ради Олександр Біленький.

Жителі та підприємства, які розташовані на лівому березі Кременчука, оплачують послуги на тепло та гарячу воду за більшим тарифом, ніж у решті міста. Цю частину населеного пункту раніше обслуговувала Кременчуцька теплоелектроцентраль, а ниніпідприємство "Полтаватеплоенерго".

Нині тариф підприємства становить 2 300 гривень за гігакалорію, а Кременчуцька міськрада хоче знизити його до 1740 гривень.

"Зараз "Полтаватеплоенерго" повинно розписати до робочої групи обґрунтованість тарифів, і тоді кременчуцька сторона надасть пропозиції, як юридично вийти з цієї ситуації для того, щоб застосувати тариф на окремо взятій території", – каже Олександр Біленький.

Що відомо

  • Через різницю у тарифі для жителів Кременчука, 27 січня скликали сесію обласної ради.
  • Від 24 лютого 2022-го року у Кременчуці на Полтавщині російська армія обстрілювала об’єкти інфраструктури, зокрема, місцеву теплоелектроцентраль, яка забезпечувала опаленням та гарячою водою частину місцевого населення. Зокрема, після ракетного удару, який був у квітні, вартість відновлення об’єкта оцінювали у щонайменше 500 мільйонів гривень.
  • У жовтні 2022-го держава передала Кременчуцьку ТЕЦ у власність обласної влади, аби вирішити проблему із початком опалювального сезону у місті.
  • На відновлення Кременчуцької ТЕЦ, зокрема, із державного бюджету спрямували 100 мільйонів гривень, а з бюджету області двома траншами – 50 мільйонів та 80 мільйонів. Про 27 січня Суспільному повідомив голова обласної ради Олександр Біленький.

Вибір редакції

На початок