Франція та Німеччина визначили склади на чемпіонат світу з біатлону: хто в заявках

Франція та Німеччина визначили склади на чемпіонат світу з біатлону: хто в заявках

Франція та Німеччина визначили склади на чемпіонат світу з біатлону: хто в заявках
AP Photos

В Обергофі виступатимуть ексчемпіони Жюлья Сімон, Емільєн Жаклен та Бенедикт Долль.

Збірні Німеччини та Франції визначилися зі складами на чемпіонат світу з біатлону в Обергофі. Змагання розпочнуться в середу, 8 лютого.

Франція вирушатиме на світову першість у статусі другої найкращої команди попереднього чемпіонату 2021 року, де здобула сім нагород (дві з них - найвищого ґатунку).

Німеччина прийматиме турнір, проведення якого в Обергофі через брак природного снігу ставили під сумнів ще на початку року. Утім, організатори запевнили, що мають достатньо штучного покриття для організації топ-змагань з біатлону.

Читайте також: "Це буде катання на лижоролерах". Обергоф не має снігу перед ЧС з біатлону: що кажуть спортсмени і організатори

Заявки збірних Франції та Німеччини на ЧС-2023

Франція:

Французька збірна вирушає до Обергофа на чолі з Жюльєю Сімон, чинною лідеркою загального особистого заліку Кубка світу 2022/23. У лютому біатлоністка претендуватиме на свою другу медаль чемпіонатів світу після "золота" в одиночній змішаній естафеті 2021 року в Поклюці.

Анаїс Шевальє-Буше змагатиметься за свою сьому медаль чемпіонатів світу, Хлоє Шевальє - за першу. У жіночій команді дебютуватимуть на чемпіонатах світу Софі Шово, Каролін Коломбо та Лу Жанмонно.

Потрапив до заявки й партнер Сімон за "золотою" естафетою Поклюки, дворазовий чемпіон світу Антонен Ґіґонна. У складі чоловічої збірної він доєднався до Емільєна Жаклена та Кантена Фійона-Майє, що мають три та два "золота" на чемпіонатах світу відповідно.

Дебютуватиме на чемпіонатах світу 21-річний Ерік Перро. Ще одного дебютанта в заявці на етапі Кубка IBU в Обертілліасі визначатимуть між собою Емільєн Клод та Оскар Ломбардо.

Склад збірної Франції:

  • Жінки: Жюлья Сімон, Анаїс Шевальє-Буше, Хлоє Шевальє, Каролін Коломбо, Софі Шово, Лу Жанмонно
  • Чоловіки: Емільєн Жаклен, Кантен Фійон-Має, Антонен Ґіґонна, Фаб'єн Клод, Ерік Перро, Емільєн Клод / Оскар ЛомбардоМіж двома біатлоністами обиратимуть за підсумками етапу Кубка IBU 1-4 лютого.
Німеччина:

Серед німкень досвід перемог на чемпіонатах світу має Деніз Геррман-Вік. Своє єдине "золото" вона здобувала у 2019 році в гонці переслідування у шведському Естерсунді. Втретє в кар'єрі вирушатиме на світову першість Яніна Геттіг-Вальц.

Натомість решта збірниць Німеччини вперше змагатиметься на чемпіонатах світу. Не буде на змаганнях чемпіонки світу 2015 року Франциски Пройсс, що достроково закінчила свій сезон через незадовільну форму після хвороби.

За підсумками Євро-2023 у швейцарському Ленцерхайде на чемпіонат світу за добором пройшов Філіпп Наврат. У складі він доєднається до чемпіона світу 2017 року в спринті Бенедикта Долля, віцечемпіона-2019 в естафеті Романа Реєса та триразового учасника світової першості Йоганнеса Кюна.

Дебютуватимуть на головних змаганнях року 26-річні Юстус Штрелов та Давід Цобель.

Склад збірної Німеччини:

  • Жінки: Деніз Геррманн-Вік, Яніна Геттіг-Вальц, Ганна Кебінґер, Софія Шнайдер, Ваннеса Фойґт, Анна Вайдель
  • Чоловіки: Бенедикт Долль, Йоганнес Кюн, Роман Реєс, Філіпп Наврат, Юстус Штрелов, Давід Цобель
Суспільне Спорт - ексклюзивний транслятор чемпіонату світу з біатлону в Україні. Пряма трансляція ЧС-2023 з біатлону - за посиланням.
На початок