На Дніпропетровщині вакцинували понад 440 дітей від COVID-19

На Дніпропетровщині вакцинували понад 440 дітей від COVID-19

На Дніпропетровщині вакцинували понад 440 дітей від COVID-19
Житомир, 25 січня 2023 року. Фото: Тетяна Іскоростенська для Суспільне Житомир

На Дніпропетровщині понад 440 дітей віком від 5 до 11 років отримали вакцину від коронавірусу. Про це повідомили на сайті обласної військової адміністрації.

Щеплення проводять спеціальною педіатричною вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech. У медзакладах регіону такої вакцини наявні майже 27 тисяч доз.

Імунізуватись такою вакциною можна безкоштовно в усіх центрах вакцинації регіону. Для цього потрібен паспорт, свідоцтво про народження дитини та картка профілактичних щеплень. Довідка від педіатра не потрібна.

Головне, щоб у дитини не було симптомів ГРВІ.

Нині на Дніпропетровщині працює 20 центрів масової вакцинації, 198 пунктів щеплення та 60 мобільних бригад. Загалом наявні 258 тисяч доз препаратів – Comirnaty від Pfizer/BioNTech, CoronaVac та Janssen від Johnson & Johnson.

Що відомо

  • Протягом тижня, з 23 по 29 січня, на Дніпропетровщині зареєстрували 306 людей, хворих на коронавірус. Такий показник на 7% нижче попереднього тижня. Також це у 17 разів нижче за аналогічний показник у 2022 році.
  • Станом на початок січня 2023 року на Дніпропетровщині від коронавірусу щепилися 60% дорослих. Загалом у регіоні вже зробили понад 3,2 млн щеплень від COVID-19.

Читайте також

"Лікарі ридали після цієї зміни": історія медикині, яка надавала допомогу пораненим ракетою РФ у Дніпрі

Дніпро отримав вакцину від коронавірусу для дітей 5-12 років: як щепитися

Що відомо про новий штам коронавірусу та яка ситуація з Covid-19 в Україні: розповідає головний санлікар України

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок