"Очікуємо рішень, які відповідають нашому прогресу": Зеленський про саміт Україна - ЄС

"Очікуємо рішень, які відповідають нашому прогресу": Зеленський про саміт Україна - ЄС

"Очікуємо рішень, які відповідають нашому прогресу": Зеленський про саміт Україна - ЄС
Ілюстративне фото: Unsplash

Україна фіналізує підготовку до саміту з Європейським Союзом і очікує на рішення, які будуть відповідати прогресу України на шляху до ЄС. Про це у вечірньому зверненні заявив президент Володимир Зеленський.

"Тиждень має бути повною мірою цього слова – євроінтеграційним. Ми очікуємо новин для України. Очікуємо рішень наших партнерів у Євросоюзі, які будуть відповідати досягнутому рівню взаємодії між нашими інституціями та ЄС і нашому прогресу. Прогресу, який очевидно є – навіть попри повномасштабну війну", — сказав він.

Президент зазначив, що провів нараду з міжнародним блоком уряду та ОПУ.

"Готуємо українські позиції для переговорів із представниками ЄС. І дуже важливо – готуємо нові реформи в Україні. Реформи, які в багатьох аспектах змінять соціально-правову та політичну реальності – зроблять їх людянішими прозорішим та ефективнішими", — сказав Зеленський.

Що відомо про саміт Україна - ЄС

На початку січня за результатами переговорів президента Володимира Зеленського та президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн в Офісі президента повідомили, що 24-й саміт Україна — ЄС запланований на 3 лютого. Попередній 23-й саміт Україна — ЄС відбувся 12 жовтня 2021 року у Києві.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що від саміту Україна-ЄС, який пройде в Києві 3 лютого, уряд очікує проміжної позитивної оцінки євроінтеграційних зусиль України.

Читайте також

Україна хоче вступити в ЄС за два роки — Шмигаль

Вибір редакції

На початок