Патрульну поліцію Львівщини очолив Андрій Крутень

Патрульну поліцію Львівщини очолив Андрій Крутень

Патрульну поліцію Львівщини очолив Андрій Крутень
Фото: Патрульна поліція України

Керівник патрульної поліції Волині Андрій Крутень очолив патрульну поліцію Львівщини. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції у Львівській області.

У вівторок, 31 січня, у Львові відбулася оперативна нарада за участю керівництва патрульної поліції. Під час наради перший заступник начальника Департаменту Олексій Білошицький представив нового керівника — майора поліції Андрія Крутня.

Андрію Крутню 31 рік. Він очолював патрульну поліцію Волині з червня 2019 року.

До цього часу працював в управлінні патрульної поліції в Рівненській області — обіймав посаду заступника начальника управління (начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення).

Андрій Крутень має повну вищу юридичну освіту. Свою кар'єру розпочав з робити патрульним поліцейським у Рівному. З жовтня 2013 року по травень 2015 року служив у Збройних силах України.

Народився Андрій Крутень 22 грудня 1991 року у Рівному. Одружений.

Андрій Крутень замінив на посаді Романа Пилипенка, який очолював Управління патрульної поліції Львівщини з червня 2017 року.

Що відомо

  • Наприкінці січня 2023 року у мережі з'явилося відео на якому начальник управління патрульної поліції у Львівській області, презентував своїй дівчині перепустку на проїзд площею Ринок у місті Львові.
  • Після цього начальника управління патрульної поліції Львівської області відсторонили від посади. Про це повідомили на Facebook-сторінці Патрульної поліції України. Призначили службове розслідування.
  • У мерії Львова розповіли, що перепустка на заїзд у пішохідну частину міста працівниці Львівської облради Василини Софранюк, нечинна.

Вибір редакції

На початок