На Київщині понад 30 родин отримали нове житло замість осель, зруйнованих війною

На Київщині понад 30 родин отримали нове житло замість осель, зруйнованих війною

На Київщині понад 30 родин отримали нове житло замість осель, зруйнованих війною
Фото: КОВА

На Київщині 31 родина з тих, які втратили житло через російську військову агресію, отримали ключі від квартир. Їх придбали за програмою "Нова оселя" за кошти з обласного бюджету.

Про це повідомляє пресслужба Київської військової адміністрації.

Житло отримали родини з 9-ти громад Київщини. Це — багатодітні сім’ї та сім’ї з дітьми та вагітними жінками; родини, що мають чоловіків у лавах ЗСУ чи у російському полоні; сім’ї, які втратили рідних через вторгнення Росії в Україну. Їхні домівки, зруйновані війною, неможливо відновити або ж це є економічно недоцільним. Нове житло розташоване у Броварах, Богуславі, Борисполі, Ірпені, Макарові. Квартири мають від однієї до п’яти кімнат.

Т.в.о. голови Київської ОВА Дмитро Назаренко вручає сертифікат на отримання нового житла
Т. в. о. голови Київської ОВА Дмитро Назаренко вручає сертифікат на отримання нового житла. Фото: КОВА

Вручення ключів відбулося у приміщенні КОВА. На заході були присутні тимчасовий виконувач обов’язків голови Київської ОВА Дмитро Назаренко, представники від районів та громад.

вручення ключів від квартир
Фото: КОВА

Як повідомили в КОВА, на Київщині близько 27 тисяч зруйнованих об'єктів. Програма "Нова оселя" продовжує діяти у регіоні.

Що відомо про відбудову Київщини

На початку 2023 року стало відомо, що у Київській області відновили понад 5 700 об’єктів, майже 3 500 – частково, пошкоджених через вторгнення РФ. Для розміщення жителів Київщини, які внаслідок російської агресії втратили житло, викуповують квартири та будуватимуть нові житлові комплекси в Ірпені та Бородянці.

На Київщині за кошти, зібрані на платформі UNITED24, відбудують 18 житлових будинків у 5 населених пунктах — Ірпені, Бородянці, Гостомелі, селах Бузова та Мила. Реалізація проекту почнеться з міста-героя Ірпеня.

Протягом 2022 року в Ірпені повністю відновили 308 багатоповерхових і 120 приватних будинків, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії. Ще 140 багатоповерхівок та близько 1500 будинків приватного сектору — потребують поточного чи капітального ремонту.

Читайте також

Міст на острів Оболонський зводитимуть за кошти меценатів — Кличко

На початок