Жительці Тернопільщини шахраї обіцяли визволити брата з колонії РФ

Жительці Тернопільщини шахраї обіцяли визволити брата з колонії РФ

Жительці Тернопільщини шахраї обіцяли визволити брата з колонії РФ
Шахраї обіцяли жительці Тернопільщини визволити брата з колонії РФ Фото: Нацполіція Тернопільщини

Жителька Тернопільського району повідомила поліції, що до неї телефонували шахраї та намагалися виманити гроші. Їй подзвонив невідомий чоловік, який назвався начальником колонії у Ростовській області і пообіцяв за 2500 доларів забезпечити повернення її брата в Україну. Про це розповів начальник Нацполіції Тернопільщини Сергій Крета.

За його словами, жінка на пропозицію шахрая не згодилася.

"Вона дійсно тривалий час очікує звістки про брата, який служив у Збройних силах України і вважається безвісти зниклим з початку січня цього року".

Сергій Крета каже, що Тернопільська поліція розслідує декілька подібних фактів.

"Громадянам треба бути вкрай обережними та не погоджуватися на пропозиції незнайомців – повернути рідних за винагороду. Пошуком військовополонених чи зниклих безвісти займаються працівники державних органів. Грошей ніхто ні за що не вимагає. Якщо чийсь родич зник на війні, то потрібно написати заяву до поліції та контактувати лише з правоохоронцями, щоб не бути ошуканим шахраями. На Тернопільщині працює координаційний центр з питань осіб, зниклих безвісти. Там рідні осіб, з якими втрачений зв'язок, можуть отримати консультацію юриста, а спеціалісти допомагають родинам правильно оформити повідомлення про зниклу під час бойових дій людину", – розповів речник Нацполіції Тернопільщини.

Читайте також

На початок