100 вулиць у Залізничному районі Львова будуть майже добу без води: перелік

100 вулиць у Залізничному районі Львова будуть майже добу без води: перелік

100 вулиць у Залізничному районі Львова будуть майже добу без води: перелік
Ілюстративне фото: УНІАН

1 лютого у Львові будуть проводити заміну аварійної ділянки водопроводу на вул. Городоцька, 226. Через це призупинять подачу води до ста вулиць у Залізничному районі міста. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Водопостачання призупинять із 08:30 1 лютого до о 06:00 2 лютого. На час проведення ремонтних робіт мешканців просять зробити необхідний запас води.

Без водопостачання будуть такі вулиці: Повітряна, Сяйво, Олесницького, Тісна, Мирна, Скромна, Чижевського, Моторна, Пропелерна, Доробок, Вигоди, Пілотів, Низинна, Ловецька, Сірка, Підлісна, Потебні, Суботівська, Нечая, Косинського, Широка, Невелика, Дідушка, Олешківська, Планерна, Ангарна, Орельська, Сластіона, Гніздовського, Рудненська, Самарська, Кондратюка, Гайова, Чагарникова, Курмановича, Гречана, Грузинська, Кавказька, Лукича, Житня, Вівсяна, Церетелі, Пшенична, Самбірська, Рівненська, Ірчана, Ліщинова, Вільхова, Городоцька (парна сторона від №166 до №306, непарна сторона від №241 до №371), Виговського (парна сторона від №1 до №71, непарна сторона від №1 до №31), Кричевського, Дрогобицька, Дубнівська, Підгаєцька, Дальня, Полтави, Корсунська, Лютнева, Бакинська, Агабек-Заде, Флінти, Величка, Журавлина, Малицької, Дозвільна, Ряшівська, Сигнівка, Головатого, Годованця, Сигнальна, Гірника, Вагонна, Паровозна, Яворницького, Баштанна, Караджича, Мисливська, Любінська (парна сторона від №48 до №196, непарна сторона від №71 до №217), Терлецького, Патона, Євського, Гіацинтова, Тюльпанова, Трещаківського, Камінна, Каховська, Гарматія, Д.Апостола, Тернова, Болбачана, Сполучна, Ганцова, П'ясецького, Збиральна, Конюшинна, Білогорща, Північна, Авіаційна, Зимноводівська, Станційна.

Після завершення ремонтних робіт проведуть промивку водопровідної мережі. У цей період можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів. Читайте також

НКРЕКП оштрафувало "Львівобленерго" за несвоєчасне оновлення інформації на сайті

Ожеледиця на дорогах: якою буде погода 1 лютого на Львівщині

Вибір редакції

На початок