"Війна скінчиться — будуть джерела наповнення" — голова Новомиколаївської громади

"Війна скінчиться — будуть джерела наповнення" — голова Новомиколаївської громади

"Війна скінчиться — будуть джерела наповнення" — голова Новомиколаївської громади
Новомиколаївська громада, січень 2023. Фото: Суспільне Запоріжжя

З початку повномасштабної війни в Новомиколаївській громаді Запорізького району майже вдвічі збільшилося населення, оскільки вона однією з перших почала надавати прихисток переселенцям.

Яка ситуація у Новомиколаївці - дізнавалися кореспонденти Суспільного.

Нині в громаді знайшли дах над головою понад 1300 сімей, переважно, з Оріхівщини та Гуляйпільщини, — розповів голова Новомиколаївської селищної ради Сергій Шамайда.

"Навантаження на інфраструктуру зросли майже вдвічі, а надходження до бюджету зменшилося. У нас сільськогосподарський район, промисловості великої ніколи не було. У нас працює один молокозавод, масло Новомиколаївське і в Запоріжжі продається”.

"Війна закінчиться — будуть джерела наповнення" — голова Новомиколаївської громади
Голова Новомиколаївської селищної ради Сергій Шамайда. Фото: Суспільне Запоріжжя

За словами Сергія Шамайди, 2022 рік був для громади складним, як і для всіх українців. Бюджет недоотримав значну кількість коштів.

У нас дуже складний рік. Ми виконали бюджет на 80%. Плановий бюджет на сьогодні у нас — 50 млн грн. Але ми надалі втрачаємо своїх фермерів і податки, які, можливо, не дійдуть до нашого бюджету — ще мінус 10 млн грн. Та війна скінчиться — будуть і джерела наповнення".

Як повідомляло Суспільне, днями насосна станція у селищі міського типу Новомиколаївка, отримала генератор, завдяки якому можна буде підтримувати водопостачання під час відключень електроенергії.

Підписуйтесь на Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Вибір редакції

На початок