Переправляв військовозобов’язаних через держкордон – жителю Запоріжжя
повідомили про підозру

Переправляв військовозобов’язаних через держкордон – жителю Запоріжжя повідомили про підозру

Переправляв військовозобов’язаних через держкордон – жителю Запоріжжя
повідомили про підозру
Фото: Запорізька обласна прокуратура

Запоріжцю повідомили про підозру у незаконному переправленні чоловіків призовного віку через державний кордон України. Про це 31 січня повідомили в Запорізькій обласній прокуратурі.

63-річний чоловік, разом із іншими особами, налагодив схему незаконного перетину кордону для осіб призовного віку через пункт пропуску з Польщею. Залучив чоловіка до злочинної схеми 25-річний українець, який зараз мешкає в одній з країн ЄС.

"Шляхом внесення недостовірних відомостей до системи «Шлях» водії призовного віку могли виїжджати за межі України, нібито, з гуманітарних питань від «псевдоблагодійного фонду». Вартість такої «послуги» оцінювали близько 250 тис. грн з людини", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Підозрюваного чоловіка затримали під час отримання другої частини коштів. Під час обшуків за місцем проживання у нього вилучили банківські картки, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, чисті бланки різних документів, штампи та печатки невідомого походження та пів мільйона гривень.

Покарання за незаконне переправлення через державний кордон України передбачено ч. 3 ст. 332 КК України. Злочин карається позбавленням волі на строк від семи до дев'яти років. Також винну особу позбавляють права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Слідчі дії тривають, встановлюють інших причетних до злочину осіб.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок