Удар по будинку у Харкові: рятувальники знайшли частину тіла загиблої

Удар по будинку у Харкові: рятувальники знайшли частину тіла загиблої

Удар по будинку у Харкові: рятувальники знайшли частину тіла загиблої
Наслідки ракетного удару по будинку на Мироносицькій у Харкові. 30 січня 2023 року. Фото: Олександра Новосел/Суспільне Харків

Рятувальники вручну пересівають уламки у будинку на вулиці Мироносицькій у Харкові, в який вночі 29 січня влучила ракета, щоб знайти залишки тіла загиблої жінки.

На ранок 31 січня рятувальники вилучили з-під уламків лише частину тіла, розказав Суспільне Харків начальник аварійно-рятувальної частини з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Сергій Рашевський.

Вилучені останки передали експертам.

"Знайдено частину тіла загиблої, інша частина перебуває під завалами. Загибла, попередньо, перебувала в самому епіцентрі вибуху, на ліжку, дивилась телевізор, влучення було в її кімнату. Шансів вижити не було. Зараз великі уламки зібрані за допомогою великої техніки. Тіло жінки перебуває на 3-4 поверхах, співробітники ДСНС пересіюють уламки, щоб вручну максимально зібрати останки", — розказав Рашевський.

Що відомо про удар по Харкову 29 січня

  • Російські військові ввечері 29 січня влучили ракетою С-300 по житловому будинку у центрі Харкова. Під завалами рятувальники знайшли загиблу літню жінку, ще троє людей дістали поранень. У будинку зруйнований четвертий поверх.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Вибір редакції

На початок