"Сподіваємося анонсувати його впродовж тижня". Промоутер Ломаченка розповів, коли планується бій українця з Гейні

"Сподіваємося анонсувати його впродовж тижня". Промоутер Ломаченка розповів, коли планується бій українця з Гейні

"Сподіваємося анонсувати його впродовж тижня". Промоутер Ломаченка розповів, коли планується бій українця з Гейні
Boxing Scene

На кону стоятиме звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі.

Промоутер Боб Арум повідомив, що працює над організацією чемпіонського поєдинку українця Василя Ломаченка з американцем Девіном Гейні наприкінці травня 2023 року. Про це очільник компанії Top Rank розповів у коментарі для ID Boxing.

Останній бій Ломаченко провів у жовтні 2022 року, коли одностайним рішенням суддів переміг американця Джамейна Ортіса в Нью-Йорку. Перемога стала для українця третьою поспіль після поразки від Теофімо Лопеса у 2020-му, що позбавила Ломаченка трьох титулів.

Ломаченко прагне повернути чемпіонські пояси в поєдинку з Гейні, що є абсолютним чемпіоном у дивізіоні з червня минулого року. Перемігши австралійця Джорджа Камбососа-молодшого влітку, американець у жовтні вдруге здолав його в реванші й відстояв чотири основні титули в легкій вазі.

Коли відбудеться бій Ломаченко - Гейні?

Раніше сторони були готові проводити поєдинок до березня або наприкінці квітня 2023 року через початок Рамадану навесні. Гейні сповідує іслам і не готовий битися впродовж традиційного посту.

Утім, бій досі не має конкретного місця проведення. Арум вважає, що всі організаційні питання вдасться вирішити вже найближчим часом.

"Ми плануємо на кінець травня. Наразі визначаємо найкраще місце для цього. Сподіваємося, ми зможемо анонсувати [поєдинок] впродовж [наступного] тижня", - наводить слова промоутера видання Boxing News 24/7.

У разі перемоги Ломаченка в Top Rank вже підготували для українця його наступного опонента - ексчемпіона світу в напівлегкій та другій напівлегкій категоріях Шакура Стівенсона.

"Шакур битиметься в елімінаторі. Якщо переможе Гейні, він напевно перейде до першої напівсередньої ваги. Якщо переможе Ломаченко, він залишиться у легкій вазі. І це буде великий, великий бій - Ломаченко проти Шакура Стівенсона".

Що відомо

  • Василь Ломаченко - ексчемпіон світу в напівлегкій, другій напівлегкій та легкій вагових категоріях. До 2020 року утримував пояси WBA, WBC та WBO в легкій вазі.
  • Девін Гейні залишається непереможеним на професійному ринзі впродовж 29 поєдинків. 15 боїв американець закінчував достроковими перемогами.
  • Гейні викликав Ломаченка на бій у жовтні минулого року. Американець піднявся на ринг після перемоги українця над Джамейном Ортісом у його попередньому поєдинку.
На початок