Колишній спічрайтер Путіна заявив про можливість військового перевороту в Росії — CNN

Колишній спічрайтер Путіна заявив про можливість військового перевороту в Росії — CNN

Колишній спічрайтер Путіна заявив про можливість військового перевороту в Росії — CNN
. Президент Росії Володимир Путін, 17 грудня 2022. Фото: AP

Колишній спічрайтер президента Росії Володимира Путіна, політолог Аббас Галлямов, вважає, що у Росії зростає ймовірність військового перевороту на тлі продовження війни в Україні.

Про це повідомляє CNN.

Під час розмови з журналісткою видання Ерін Бернетт, Галлямов, сказав, що оскільки втрати Росії в Україні зростають, а країна зазнає труднощів, спричинених санкціями Заходу, росіяни шукатимуть, кого звинуватити в цьому.

"Стан російської економіки погіршується. Війна програна. Все більше і більше трупів повертаються до Росії, тому росіяни стикаються з більшими труднощами, і вони намагатимуться знайти пояснення, чому це відбувається, дивлячись навколо на політичні процеси, і вони самі собі відповідатимуть: "Ну, це тому, що нашою країною керує старий тиран, старий диктатор", — сказав Галлямов, маючи на увазі Путіна.

Відтак політолог припускає можливість перевороту у Росії найближчим часом.

"На цей момент я думаю, що військовий переворот стане можливим", — наголосив Галлямов.

За його словами, цей момент може настати у найближчі 12 місяців.

"Тож за рік, коли політична ситуація змінилась, на чолі країни стоїть ненависний непопулярний президент, війна дійсно непопулярна, і для цього потрібно пролити кров, — у цей момент переворот стає реальною можливістю", — додав він.

Галлямов також заявив, що вважає, що Путін може скасувати президентські вибори, заплановані на березень 2024 року.

"Судячи з його дій, коли він без потреби щось загострює, він дійсно може скасувати вибори. Без перемоги над Україною він постане перед труднощами з росіянами. Він не потрібен росіянам, якщо він не сильний. Він дійсно може оголосити воєнний стан і скасувати вибори", — переконаний політолог.

Читайте також

РФ перекинула нові війська в Білорусь, Польща може передати Україні винищувачі F-16. 342 день війни. Онлайн

На початок