У Великій Британії видадуть книжку з рідкісними знімками Києва 90-х

У Великій Британії видадуть книжку з рідкісними знімками Києва 90-х

У Великій Британії видадуть книжку з рідкісними знімками Києва 90-х
Фото: Peter Ford

Колишній дипломат міністерства закордонних справ Великої Британії та фотограф Пітер Форд невдовзі презентує книгу із рідкісними фотографіями Києва, знятих у 90-ті роки. Про це 28 січня повідомило видання BBC.

Він самостійно фінансує публікацію книги, а кошти від продажу відправить на благодійність, аби допомогти українцям. Прибуток піде Rotary Club у Волсоллі для допомоги з доставкою ліків.

Колекція з 300 світлин називатиметься "Київ — моменти часу".

Фотографії охоплюють період між 1996 і 1999 роками, коли Форд жив у Києві та працював у міністерстві закордонних справ Британії, а також був позаштатним фотографом Associated Press (AP).

"Ці люди, з якими я працював, страждають. Я просто подумав, що я можу зробити?" — пояснив Форд.

театр балет фото
Театр опери та балету в Києві. Фото: Peter Ford

книга британія фото
Військовий несе дівчинку в національному костюмі під час параду. Фото: Peter Ford

У передмові книжки український фотограф Єфрем Лукацький описує "величезного на зріст" британського фотографа як "помітну" та пам’ятну фігуру на вулицях міста.

"Фотографій того періоду українського життя збереглося небагато, і роботи Пітера є неоціненним внеском в історію України", — додав він.

З того часу як Форд пішов у відставку з Міністерства закордонних справ, він все ще працює фотографом і висвітлює події та спортивні змагання по всьому світу. А також підтримує зв'язок з друзями в Україні і сподівається, що примірник книги передадуть меру Києва Віталію Кличку, чий брат-боксер Володимир з'являється на фотографіях.

кличко фото книжка
Бій Володимира Кличка. Фото: Peter Ford

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок