Самооборона для жінок: курси від патрульної поліції Борисполя

Самооборона для жінок: курси від патрульної поліції Борисполя

Самооборона для жінок: курси від патрульної поліції Борисполя
Фото: Патрульна поліція Борисполя / Facebook

Патрульна поліція Борисполя організувала в місті курси самооборони для жінок. Навчання стартувало у грудні минулого року. Уже відбувся перший випуск. Правоохоронці анонсували новий набір, аби навчити жінок прийомам самозахисту.

Про це йдеться у дописі Facebook Патрульної поліції Борисполя.

Заняття проводять досвідчені інструктори. Як вважають правоохоронці, такі навчання необхідні, зважаючи на війну в країні, адже крім самозахисту, вони сприяють підвищенню стресостійкості в нестандартних ситуаціях. Завдяки курсам дівчата навчились:

  • як діяти рішуче, коли кривдник хоче завдати несподіваний удар;
  • як мінімізувати ризики для життя та здоров’я;
  • чим дозволено користуватися з підручних засобів проти нападника.
Учасниці курсів самооборони у Борисполі
Учасниці курсів самооборони у Борисполі. Фото: Патрульна поліція Борисполя / Facebook

Патрульні поліцейські також оголосили, що невдовзі почнуть новий набір учасниць курсів самозахисту у Борисполі. Про реєстрацію повідомлять на власних сторінках у соцмережах.

Що відомо про інші навчальні проєкти на Київщині

Для учнів закладів середньої освіти Київської області кваліфіковані тренери проводять навчання правилам мінної безпеки. Курс триватиме з вересня 2022 року по лютий 2023 року.

З 1 лютого розпочне роботу Освітній хаб Київщини. Це новий соціально-гуманітарний проєкт для жителів області. У ньому діти та дорослі зможуть безкоштовно, зокрема, розвинути soft skills, отримати допомогу у професійному самовизначенні.

12 вересня минулого року у Києві стартували тренінги для киян, де можна навчитися надавати домедичну допомогу, правильно поводитись при ядерній і хімічній загрозах та з вибухонебезпечними предметами.

Читайте також

Курси підготовки для цивільних і військових — чому вчать та де це відбувається

Вибір редакції

На початок