Черкаські школярі розпочали стажування у міськраді

Черкаські школярі розпочали стажування у міськраді

Черкаські школярі розпочали стажування у міськраді
Суспільне Черкаси

Побачити роботу Черкаської міської ради, познайомитися із діяльністю департаментів та набратися досвіду для майбутньої професії зможуть черкаські школярі під час стажування в органах місцевого самоврядування.

Стажування стартувало 30 січня. Навчатимуться у дві зміни, кожна триватиме по три тижні, пояснила Суспільному заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

стажування
Суспільне Черкаси

За словами Анастасії Чубіної, цьогоріч у міській раді стажування пройдуть 130 дітей, п'ятеро — поїдуть за кордон:

"Цього року стажуватимуться 130 дітей у Черкаській міській раді. Лідерами є департаменти економіки та розвитку. Понад 30 заяв направлено саме туди. П’ятеро кращих простажуються на посаді міського голови і отримають можливість відвідати місто Валмієра (Латвія), аби порівняти, як працює місцеве самоврядування в Україні і як працює за кордоном".

"На мою думку в подальшому житті нам буде простіше вибрати професію. Також під час стажування ми отримаємо цікавий досвід", — прокоментувала школярка Анна Яценко.

"Я буду стажуватися у департаменті економіки та розвитку. Для мене це дуже близький напрям, мені подобається економіка, я збираюся поступати на цей напрямок", — пояснив школяр Олексій Дуда.

стажування
Суспільне Черкаси

Як розповіла педагог-організаторка школи №28 Людмила Цимбалюк, учні її школи чекали такої можливості:

"У зв'язку з тим, що діє воєнний стан, долучатись до проєктів чи впливати на добробут громади діти наразі не можуть. А стажування — це гарна можливість, щоб чогось навчитись. Діти дуже хотіли діти потрапити на стажування, найбільше їх спонукало те, що багато лідерів нашого міста теж проходили подібне стажування".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок