З окупованого Ізюма Олександр Райков виїжджав під обстрілами. Чоловік працював у місцевій газовій службі і, переїхавши до Рівного разом з родиною, знайшов роботу за фахом.
Суспільне продовжує розповідати про переселенців різних професій. Як працюється газовику за майже тисячу кілометрів від рідного дому та про що мріє — він розповів Суспільному.
З Харківщини у Рівне Олександр Райков переїхав у квітні 2022 року і знайшов роботу в газовій службі.
"Прийняли дуже гарно. Багато допомагають, а так все добре, почуваюся як вдома вже, як в своєї сім'ї. Їжу дали, одяг, квартиру винаймаємо. В роботі, в принципі, майже нічого не змінилося, тільки що багато вулиць, нових назв. В Рівному люди добріші", — сказав чоловік.
Олександр Райков пригадав, як вдома його застала війна і в перші дні вторгнення РФ Харківщину обстрілювали ракетами. Щоб врятувати сім'ю, вирішив евакуюватися з Ізюма.
"Спочатку не вірилося, що у 21 столітті, що така війна прийде в наші домівки. Росіяни прийшли нас "звільняти". Від кого, від чого? Багато людей лишили свої домівки, близьких", — сказав Олександр Райков.

Читайте також: На співпрацю з окупантами не пішов. Історія рятувальника з Приморська, який переїхав у Рівне
Перебуваючи з квітня у Рівному, чоловік зауважив, що найприємнішою звісткою з початку вторгнення було дізнатися про звільнення рідного Ізюму. Нині він чекає, звільнення від окупації усіх міст і сіл України. Та мріє повернутися в Ізюм, їхній будинок вцілів, там живе його матір.
"Ми кожен день з нею зв'язуємося, вона розповідає, як в неї справи, а ми їй про себе. Є в планах повернутися додому, але не знаємо ще коли саме", — зауважив Олександр Райков.
Читайте також
- Порушення сну і "зависання": що вказує на когнітивний стрес у дитини. Пояснює психологиня
- Повернути маршрут №34: мер Рівного відповів на петицію
- Тактичні сорочки-вишиванки: як фармацевт почав декорувати одяг та допомагати ЗСУ
Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах: