Гайдай прокоментував свою імовірну відставку і призначення послом

Гайдай прокоментував свою імовірну відставку і призначення послом

Гайдай прокоментував свою імовірну відставку і призначення послом
Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, фото: Андрій Баштовий

Начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у коментарі Суспільному прокоментував повідомлення ЗМІ про його імовірну відставку та призначення послом.

Гайдай повідомив, що рішення про його ймовірні призначення на інші посади немає, проте, він готовий працювати і на іншому напрямку, якщо так визначить президент.

"Я — член команди президента. Якщо він побачить мене на якійсь важливій посаді на іншому напрямку фронту, значить я поїду туди, куди він мене призначить. Для того, щоб призначити кудись, там де людина працює, її з того місця треба звільнити. Я не бачу тут ніяких величезних сенсацій, але поки, що, ніяких документів нема", — сказав Гайдай.

"Я працюю до останнього дня всюди на державній службі, де б я не працював, навіть якщо завтра мене призначать на іншу посаду. Але, навіть якщо когось кудись призначають, це треба купу документів виготовити, отримати погодження, це довгий шлях", — додав він.

Речник президента Сергій Никифоров у коментарі Суспільному повідомив, що наказу про звільнення Гайдая немає: "Я можу коментувати лише конкретні рішення, а рішення — це коли є підпис під наказом документа. А до того, всілякі спекуляції, посилання на джерела і таке інше коментувати, на жаль, не можу".

Раніше видання "Українська правда" повідомило із посиланням на джерела, що "найближчим часом посаду голови ВЦА може втратити Гайдай з Луганської області, якого хочуть відправити послом у Казахстан".

Видання "LB" повідомило, що основним кандидатом на посаду начальника Луганської ОВА є народний депутат Максим Ткаченко. Він заступник голови депутатської фракції "Слуга народу". За інформацією видання, на цю посаду його просуває Давид Арахамія.

Сам Ткаченко Суспільному сказав, що про таке призначення нічого не знає.

"У мене немає коментарів з цього приводу, не знаю що пишуть, можливо когось іншого мають на увазі. Я поки про це нічого не знаю. Тут, мабуть прив'язують що я з Луганщини і можливо з цим пов'язано. Але нічого не можу прокоментувати", — сказав він.

Сергій Гайдай на посаду голови Луганської облдержадміністрації був призначений у жовтні 2019 року.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок