У Чернівцях передали обігрівачі школам і дитсадкам, де живуть переселенці

У Чернівцях передали обігрівачі школам і дитсадкам, де живуть переселенці

У Чернівцях передали обігрівачі школам і дитсадкам, де живуть переселенці
Суспільне Чернівці

У Чернівцях школи та садки, які приймають вимушених переселенців, отримали обігрівачі від благодійного фонду "Rotary International". Ними зможуть обігрівати кабінети та укриття.

Про це у коментарі Суспільному повідомив заступник начальника з фінансово-економічних питань міського управління освіти Денис Круглецький.

За його словами, у місті чотири заклади приймають вимушених переселенців. Трьом з них – були потрібні обігрівачі. Їх заклади можуть використовувати на свій розсуд: обігрівати кімнати, де живуть люди, або укриття.

"Третя школа має велике укриття. Його опалювали власними обігрівачами, втім їх потужностей не вистачало. Тому два прилади передали їм", – каже Круглецький.

Також два обігрівачі отримав дитсадок №18, ще один передали садку №9.

За словами Круглецького, загалом у школах та садках Чернівців проживають майже 200 людей, з них 45 дітей.

Що відомо

  • Десять громад Чернівецької області отримали газові обігрівачі-конвектори, буржуйки та генератори від благодійників. Їх використовуватимуть для облаштування місць проживання вимушених переселенців.
  • Громади Чернівецької області отримали 200 генераторів для дитсадків. Їх передала німецька компанія Blau-Gelbes-Kreuz e.V. за підтримки клубу підприємців CBG.

Читайте також

"Без світла діти боялися сидіти в укритті". Громада на Буковині отримала генератори для садків

У Чернівцях планують виділити ділянку для школи №20: що там облаштують

На початок