Підстав змінювати керівництво інфекційної лікарні зараз немає — Чернов

Підстав змінювати керівництво інфекційної лікарні зараз немає — Чернов

Підстав змінювати керівництво інфекційної лікарні зараз немає — Чернов

Голова Харківської облради підтримує зв'язок з директором обласної інфекційної лікарні Павло Нартовим та поки не бачить підстав для винесення питання про зміну керівництва медзакладу.

Про це голова Харківської облради Сергій Чернов сказав журналістам після сесії 28 травня, на якій обговорювалася ситуація у медзакладі.

"Я з головним лікарем обласної інфекційної лікарні розмовляю майже щоденно. Комунікація є. Про те, що були там проблеми, є і вони будуть, давайте відверто говорити, абсолютно вірно. Найголовніше – щоб ми об'єктивно говорили про ці проблеми і про їх вирішення. Тому наше завдання – це спільне завдання і обласної адміністрації, і депутатського корпусу, зробити все, щоб ця лікарня, і не тільки ця, була забезпечена фінансовими в першу чергу ресурсами, щоб там організована робота таким чином, щоб ефективно все працювало", — сказав Чернов.

Він додав, що в цьому є "відповідальність і керівників медичних закладів, і персоналу, і департаменту".

"І з боку обласної ради, ми з себе також не знімаємо відповідальність, і розуміємо, що ми всі повинні працювати на те, щоб створити умови і для медичних працівників, і для пацієнта", — додав він.

Підстав для реагування на сьогодні Чернов не бачить.

"Щодо керівника я сьогодні не бачу ніяких підстав, щоб ми якимось чином реагували і давали оцінку діям керівника, є комісія Міністерства охорони здоров'я, працювала комісія обласної державної адміністрації, якщо ці документи надійдуть до Харківської обласної ради, з урахуванням цих документів, ми обов'язково в межах своїх повноважень, розглянемо на профільних постійних комісіях, і тоді я визначусь, що з цим робити. Чи буде необхідність виносити це питання на сесію, чи в робочому порядку, в межах тих інструментів, які у нас є, правових, ми вирішимо це питання на рівні обласної ради", — підсумував голова облради.

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер сказав, що ще не передав обласній раді акт за результатами перевірки лікарні.

Що відомо

  • Директор і пацієнт Харківської обласної інфекційної лікарні Павло Нартов звернувся до преси. Він вважає необґрунтованими висновки голови обладміністрації Олексія Кучера в ситуації з нестачею персоналу та ліків. І не розуміє, у чому його провина.
  • 26 травня голова облдержадміністрації Олексій Кучер говорив, що вбачає провину у ситуації, що склалася в інфекційній лікарні у Харкові, як з боку обласного департаменту, так і директора лікарні.
  • Кучер підтримує створення комісії облради для перевірки інфекційної лікарні
  • Обласну інфекційну лікарню перевіряла комісія Міністерства охорони здоров'я України. В МОЗ пообіцяли зробити висновки на підставі цієї перевірки. Звіт за результатами перевірки очікують 28 травня.
  • Директор лікарні Павло Нартов госпіталізований. 27 травня він розповів про проблеми у лікарні через вікно палати.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди