На Дніпропетровщині зростає захворюваність на ГРВІ: протягом тижня в області госпіталізували 555 людей

На Дніпропетровщині зростає захворюваність на ГРВІ: протягом тижня в області госпіталізували 555 людей

На Дніпропетровщині зростає захворюваність на ГРВІ: протягом тижня в області госпіталізували 555 людей
Фото: АР

Протягом тижня, з 23 по 29 січня, до лікарень Дніпропетровщини госпіталізували 555 людей з ознаками гострих респіраторно-вірусних захворювань. Про це повідомила завідувачка відділення Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики інфекційних хвороб Олена Кузьменко під час брифінгу.

Загальної кількості госпіталізованих, 267 – діти, віком до 17 років. За словами Олени Кузьменко, найбільше лікування потребують діти від нуля до чотирьох років. Їх в області госпіталізовано 158.

За даними обласного центру контролю та профілактики інфекційних хвороб, у порівнянні з попереднім тижнем, госпіталізація серед дорослих зросла на 12%, а серед дітей – на 17%.

Загалом, протягом тижня до лікарень Дніпропетровщини звернулись понад 12 тисяч людей з підозрою на грип та інші гострі респіраторні хвороби. З них 32% – діти.

Інфекційний показник захворюваності у регіоні нижче епідеміологічного порогу на 34%.

"Найкращою профілактикою, як грипу, так і коронавірусної хвороби є щеплення. На даний час в Україні дозволені до використання дві вакцини – Ваксігрип та ДжіСі Флю. Вони чотирикомпонентні, та містять актуальні штами", – сказала вона.

Вакцинація рекомендована особам з хронічними захворюваннями, людям похилого віку, маленьким дітям, вагітним жінкам, та групам професійного ризику – медикам та працівникам сфери обслуговування.

Що відомо

  • Станом на початок січня 2023 року на Дніпропетровщині від коронавірусу щепилися 60% дорослих. Загалом у регіоні вже зробили понад 3,2 млн щеплень від COVID-19.

Читайте також

"Лікарі ридали після цієї зміни": історія медикині, яка надавала допомогу пораненим ракетою РФ у Дніпрі

Дніпро отримав вакцину від коронавірусу для дітей 5-12 років: як щепитися

Що відомо про новий штам коронавірусу та яка ситуація з Covid-19 в Україні: розповідає головний санлікар України

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок