Тепло до вцілілих під'їздів пошкодженого ракетою будинку у Харкові подадуть до кінця доби — ХТМ

Тепло до вцілілих під'їздів пошкодженого ракетою будинку у Харкові подадуть до кінця доби — ХТМ

Тепло до вцілілих під'їздів пошкодженого ракетою будинку у Харкові подадуть до кінця доби — ХТМ
Наслідки російського удару по житловому будинку на Мироносицькій. Харків, 30 січня 2023 рік. Фото: Олександра Новосел / Суспільне Харків

У вцілілих під'їздах будинку на вулиці Мироносицькій у Харкові, який зазнав руйнувань внаслідок влучання ракети РФ, планують відновити теплопостачання до кінця доби.

Про це повідомила пресслужба Харківських теплових мереж.

"Ремонт комунікацій у 1 та 2 під'їздах можливий тільки після відновлення конструктиву будівлі. Орієнтовно опалення до вцілілих під'їздів мають подати до кінця дня. Усі квартири перевірять на предмет можливих пошкоджень внаслідок вибуху і розповітрять систему", — сказано у повідомленні.

Тепло до вцілілих під'їздів пошкодженого будинку у Харкові подадуть до кінця доби — ХТМ
Наслідки ракетного удару по будинку на Мироносицькій у Харкові. 30 січня 2023 року. Фото: Олександра Новосел/Суспільне Харків

Чи зноситимуть зруйновану частину будівлі, стане відомо після обстеження, сказав у нацмарафоні голова обладміністрації Олег Синєгубов.

"Весь 4 поверх зруйнований, частково зруйнований і третій поверх. Наразі підрозділи ДСНС визначають аварійність цього будинку, частково його, напевне, буде знесено, оскільки основне зараз завдання — усунути ризик, що якась стіна може самостійно зруйнуватися. Наразі ДСНС обстежать прилеглі житлові будинки, оскільки там забудова історична, могли бути пошкоджені дахи інших будинків", — сказав Синєгубов.

З будинку евакуювали 15 людей, нині вони живуть у рідних, але їм готові надати кімнати в гуртожитках.

"Наразі в цій будівлі проживати не можна, це однозначно. Найближчим часом проведуть експертизу щодо порушення конструкцій будівлі, буде прийнято рішення щодо чи відновлення, чи знесення цього будинку. Паралельно з цим ми маємо надати місця для проживання, люди виїхали по своїх родичах, але у випадку необхідності, ми можемо надати їм місце в гуртожитку", — каже Синєгубов.

У коментарі Українському Радіо Харків заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан сказала, що нині людей, які хочуть поселитися в гуртожитку, немає.

Що відомо

  • Російські військові ввечері 29 січня влучили ракетою С-300 по житловому будинку у центрі Харкова. Під завалами рятувальники знайшли загиблу літню жінку, ще троє людей дістали поранень. У будинку зруйнований четвертий поверх.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Вибір редакції

На початок