Втрати Волині: загинули Володимир Фірчук, Віталій Палій та Руслан Тіщенко

Втрати Волині: загинули Володимир Фірчук, Віталій Палій та Руслан Тіщенко

30 січня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще троє волинян: Володимир Фірчук, Віталій Палій та Руслан Тіщенко.

Суспільне зібрало інформацію про полеглих бійців.

Володимир Фірчук

У Рожищенській громаді оголосили триденну жалобу. Під час виконання бойового завдання загинув військовослужбовець із села Дубище Володимир Фірчук. Захиснику було 28 років.

Волинь загиблі
Володимир Фірчук.

Відомом, що Володимир Фірчук був оператором відділення безпілотного авіаційного комплексу. Загинув солдат 27 січня в районі населеного пункту Мар'їнка Донецької області. Про час і місце поховання бійця у громаді повідомлять згодом.

Віталій Палій

Захищаючи Україну також загинув горохівчанин Віталій Палій. Як повідомили на сайті міськради, військовослужбовцю було 38 років. У війську навідник служив з перших днів повномасштабного вторгнення.

Волинь загиблі
Віталій Палій.

Захисник загинув 28 січня поблизу населеного пункту Роздолівка Донецької області. У Віталія Палія залишилися дружина та двоє дітей.

Руслан Тіщенко

Військовослужбовцю з Луцька Руслану Тіщенко було 46 років, – повідомили в Луцькій міській раді. Боєць служив у війську з 21 листопада, був на посаді головного сержанта стрілецького взводу.

Загинув сержант 22 січня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Василівка Донецької області. Дату прощання із захисником в міській раді повідомлять пізніше.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок