У Києві та області 30 січня світло вимикатимуть за стабілізаційними графіками

У Києві та області 30 січня світло вимикатимуть за стабілізаційними графіками

У Києві та області 30 січня світло вимикатимуть за стабілізаційними графіками
Електроопора. Ілюстративне фото: УНІАН

У Києві та області у понеділок, 30 січня, світло вимикатимуть за стабілізаційними графіками. Це дозволяють ліміти споживання електроенергії, надані для столиці й регіону НЕК "Укренерго". Про це повідомили в компаніях ДТЕК "Київські електромережі" і ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Зокрема, для Києва обмеження споживання передбачені в середньому на рівні 974 МВт/вдень та 667 МВт/уночі, для області 703 МВт/вдень та 613 МВт/уночі. Такі обсяги покриють 63% від потреб столиці в електроенергії, враховуючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру, а в області — 50% відповідно.

Графіки відключень у столиці можна перевірити за посиланням. Мешканці області також мають можливість ознайомитися з годинами відключень на сайті компанії.

У ДТЕК зазначили, що в енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак. У компанії закликають споживачів помірно користуватися електроенергією, особливо в пікові години навантаження.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

З 14 січня після ракетної атаки РФ у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня. З 19 по 25 січня столиця і область повернулися до відключень світла за стабілізаційними графіками.

Зранку 26 січня через загрозу нової ракетної атаки у Києві та області знову почали застосовувати екстрені відключення. Того ж дня росіяни поцілили в енергетичний об’єкт на Київщині. 26 січня у Києві енергетики стабілізували енергосистему після чергової атаки РФ, тож столиця повернулася до стабілізаційних графіків. А в Київській області через значний дефіцит потужності 27 січня застосовували аварійні відключення світла.

Читайте також

Дефіцит в енергосистемі все ще є значним, один із блоків ТЕС у ремонті — "Укренерго"

На початок