"Задоволений станом дівчат". Тренер жіночої збірної України – про результати на Євро з біатлону і підготовку до ЧС

"Задоволений станом дівчат". Тренер жіночої збірної України – про результати на Євро з біатлону і підготовку до ЧС

Ексклюзивно
"Задоволений станом дівчат". Тренер жіночої збірної України – про результати на Євро з біатлону і підготовку до ЧС
Скріншот з відео Дмитра Євенка

Екслюзивний коментар Олександра Кравченка для Суспільне Спорт.

Збірна України з біатлону завершила виступи на чемпіонаті Європи, який пройшов у швейцарському Ленцергайде, з трьома медалями. У медальному заліку українські біатлоністи вперше за п'ять років фінішували у топ-3

Дві медалі з трьох збірна України завоювала у жіночих гонках. Срібною призеркою чемпіонату Європи в індивідуальній гонці стала Юлія Джима, а Анастасія Меркушина виборола "золото" у спринті. Ще одну медаль збірній України приніс Антон Дудченко, який фінішував другим в індивідуальній гонці.

Після завершення Євро-2023 з біатлону старший тренер жіночої збірної України Олександр Кравченко в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт розповів про підсумки змагань у Ленцергайде та стан команди напередодні чемпіонату світу у Обергофі.

  • Про результати на Євро-2023

"У принципі вважаю, що чемпіонат Європи у нас вийшов. Трохи не вистачило, мабуть, успіху в стрільбі на естафетах, особливо в сінгл-міксті, бо були конкуретноздатними. Загалом - я задоволений станом дівчат".

"Вибір Олени Білосюк на сінгл-мікстна першому з двох етапів гонки Білосюк заробила два кола штрафу Розглядався варіант і з Анею Кривонос, але довірився досвіду Олени. Трохи не впоралася".

"Останнє коло Юлії Джими34.4 секунди програла ходом на останньому колі Не думаю, що психологічно - фізично, бо важка траса в Ленцерхайде. Гори - до цього треба звикати".

  • Про форму збірної напередодні ЧС

"Чи покращиться форма команди після переїзду в Обергоф? Сподіваюся на це. Зараз ми переїдемо на нижчу висоту перед чемпіонатом світу, будемо готуватися. Сподіваюся, що так".

Читайте також: "Можливо, вплинула висота". Дудченко прокоментував виступ у спринті шостого етапу Кубка світу з біатлону в Антгольці
  • Про підготовку до ЧС

"Зараз ми переїжджаємо до Рамзау в Австрію на висоту близько 800 метрів. А потім десь 4 лютого переїжджаємо до Обергофа".

Що відомо

  • Збірна України у жіночих гонках на Євро-2023 не використовувала у гонках турніру повну квоту - шість спортсменок - через наявність у заявці п'яти біатлоністок.
  • Чемпіонат світу-2023 з біатлону пройде з 8 до 19 лютого в німецькому Обергофі.
  • Після чемпіонату світу у програмі Кубка світу з біатлону ще три етапи: Нове-Место (2-5 березня), Естерсунд (9-12 березня) та Осло (16-19 березня).
Читайте також: "Це буде катання на лижоролерах". Обергоф не має снігу перед ЧС з біатлону: що кажуть спортсмени і організатори
На початок