Диригенти без оркестру, вокалісти в масках - випускники музичного коледжу готуються складати іспити

Диригенти без оркестру, вокалісти в масках - випускники музичного коледжу готуються складати іспити

Диригенти без оркестру, вокалісти в масках - випускники музичного коледжу готуються складати іспити https://www.youtube.com/

В Запорізькому фаховому музичному коледжі імені П.І. Майбороди готуються до випускних екзаменів. У зв'язку з карантинними обмеженнями студентам 4-го курсу доведеться здавати іспити з певними вимогами та обмеженнями.

22 травня відбулось розширене засідання адміністративної ради на якій було вирішено, що студенти кожної спеціалізації (окрім фортепіано, бо екзамени здаються два дні) здаватимуть випускні екзамени в один день з дотриманням усіх епідеміологічних вимог. Перед іспитом черговий викладач вимірюватиме температуру учнів, нагадуватиме про масковий режим. Кожному студенту надаватиметься окрема аудиторія для підготовки перед виступом. Батьки, родичі та будь-які глядачі присутніми бути не зможуть. Згодом, студент виходить на сцену та виступає для комісії протягом 15-20 хвилин і повертається до аудиторії та готується до другого іспиту. Потім до екзамену з класу ансамблю. Гуртожиток на час екзаменів відкриватися не буде. Про це домовилося керівництво коледжу та студенти.

Сергій Пелюк, директор КЗ “Запорізький фаховий музичний коледж ім. П.І. Майбороди”https://vimeopro.com/

Сергій Пелюк, директор КЗ “Запорізький фаховий музичний коледж ім. П.І. Майбороди”

«На сьогодні, для всіх нас, і студентів і викладачів, надпріорітетним завданням стоїть випуск 4го курсу, який є підсумком роботи всього нашого колективу за 4 роки. На жаль, ті обставини, в яких ми всі опинилися – не дають провести випускні екзамени святково, урочисто, з залученням гостей та ЗМІ, в концертних залах. Особливо я співчуваю диригентам, які готувалися до виступу в концертному залі с хором, оркестром народних інструментів, з оркестром духових інструментів. Всі будуть диригувати у супроводі роялю, нажаль» - повідомив директор Запорізького фахового музичного коледжу ім. П.І. Майбороди Сергій Пелюк.

Нагадаємо

На початку квітня 2020 року Запорізьке музичне училище ім. П. І. Майбороди змінило назву та стало фаховим музичним коледжем. Зміна відбулася у зв'язку з вимогами МОН. Таким чином, назви українських навчальних закладів відповідатимуть европейським стандартам. Навчальні плани, спеціальності, програми поки залишаються незмінними.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди