Відключення електроенергії: які обмеження діятимуть в неділю у Києві та області

Відключення електроенергії: які обмеження діятимуть в неділю у Києві та області

Відключення електроенергії: які обмеження діятимуть в неділю у Києві та області
pixabay.com

У Києві та області у неділю, 29 січня, діятимуть обмеження електроенергії. Світло вимикатимуть за стабілізаційними графіками.

Як повідомили у ДТЕК "Київські електромережі", НЕК "Укренерго" надав для столиці обмеження в середньому на рівні 955 МВт на день та 669 МВт на ніч.

"В пікові години навантаження при поточній температурі повітря — це 61% від потреби електроенергії міста, включаючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак. Однак ліміти електроспоживання дозволяють вимикати світло за графіками. Переглянути їх можна на сайті компанії.

Для Київської області НЕК "Укренерго надав" обмеження споживання в середньому на рівні 682 МВт на день та 615 МВт на ніч, повідомили у ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

У пікові години навантаження при поточній температурі повітря — це 48% від потреби електроенергії області, включаючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру. Такий ліміт електроспоживання дозволить проводити відключення в стабілізаційних графіках, йдеться у повідомленні.

Ознайомитися з графіками вимкнень можна на сайті компанії.

Енергетики закликають киян та жителів області помірно користуватися електроенергією, особливо в пікові години навантаження.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

З 14 січня після ракетної атаки РФ у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня. З 19 по 25 січня столиця і область повернулися до відключень світла за стабілізаційними графіками.

Зранку 26 січня через загрозу нової ракетної атаки у Києві та області знову почали застосовувати екстрені відключення. Того ж дня росіяни поцілили в енергетичний об’єкт на Київщині. 26 січня у Києві енергетики стабілізували енергосистему після чергової атаки РФ, тож столиця повернулася до стабілізаційних графіків. А в Київській області через значний дефіцит потужності 27 січня застосовували аварійні відключення.

28 січня у Києві та області світло вимикали за стабілізаційними графіками.

Читайте також

Як формуються графіки відключень електрики: пояснює експерт

На початок