Тренування зі штурмовими гвинтівками. Британська розвідка повідомила деталі військової підготовки у школах РФ

Тренування зі штурмовими гвинтівками. Британська розвідка повідомила деталі військової підготовки у школах РФ

армія рф, військова підготовка у школах Росії
Фото: з Телеграму ГУР

Протягом останніх тижнів Міністерство освіти Росії надало більш детальну інформацію про реалізацію раніше оголошеного плану включення базової військової підготовки до навчальної програми середньої школи в Росії. Про це інформує Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

“Модуль в рамках курсу "Основи безпеки життєдіяльності" включатиме тренування зі штурмовими гвинтівками серії АК та ручними гранатами, військову муштру та салюти, а також використання засобів індивідуального захисту”, — відзначили британські розвідники.

Уроки стануть обов'язковими з 1 вересня 2023 року. Крім того, у грудні 2022 року Міністерство науки та вищої освіти РФ оголосило про програму "Основи військової підготовки" для студентів університетів.

“Ці ініціативи підкреслюють дедалі більш мілітаризовану атмосферу у Росії воєнного часу, а також є (ймовірно, навмисною) алюзією на Радянський Союз: подібна підготовка була обов'язковою у школах до 1993 року”, — йдеться у повідомленні британської розвідки.

Читайте також

Зеленський ухвалив санкції щодо перевізників, пов'язаних з РФ, Москва саботує "зернову угоду". 340 день війни. Онлайн

Генштаб ЗСУ попереджає про загрозу авіаційних і ракетних ударів, росіяни наступають на трьох напрямках

Біля Бахмута виснажених боями "вагнерівців" замінює регулярна армія РФ — ISW

На початок