Укрзалізниця викрила перекупників всередині компанії та змінила схему продажу квитків

Укрзалізниця викрила перекупників всередині компанії та змінила схему продажу квитків

Укрзалізниця викрила перекупників всередині компанії та змінила схему продажу квитків
Фото: Укрзалізниця / Facebook

Національний залізничний оператор "Укрзалізниця" змінив схему продажу квитків на міжнародні рейси через діяльність перекупників, які працювали всередині компанії.

Як повідомляє пресслужба компанії, у листопаді 2022-го Укрзалізниця перевела продаж квитків на міжнародні рейси в онлайн-режим.

"УЗ змінила правила, щоб унеможливити перепродаж квитків на найбільш ажіотажні міжнародні рейси (зокрема, № 67/68 Київ — Варшава — Київ). Так, з листопада 2022 року — жодних перекупників біля кас, адже продаж квитків на цей напрямок переведено виключно в онлайн-канали (застосунок, чат-бот і офіційний сайт УЗ), обмежена кількість для купівлі (не більше, ніж чотири в одні руки)", — йдеться у повідомленні.

Однак невдовзі перекупники почали займатися спекуляціями з поверненням квитків. Після перевірки УЗ виявила співробітників, причетних до схеми.

"Перекупники не схотіли втрачати повністю свої доходи, перелаштували алгоритми своїх дій на "онлайн-рейки" й розпочали полювання на квитки з повернень. Ми здійснили низку "контрольних закупівель" за оголошеннями в мережі, де за "комісію" пропонували знайти квитки на Варшаву. Відслідкували, куди ведуть ниточки, хто здійснював повернення з порушенням встановлених правил", — розповіли в компанії.

Укрзалізниця звільнила викритих співробітників та передала дані щодо них правоохоронцям.

"Матеріали передаємо відповідним органам у роботу, але вже швидко й показово очистились від співробітників-порушників, на яких впала підозра. Перекупники могли вихоплювати до 90 квитків на місяць лише на варшавський рейс", — зазначається в дописі.

У компанії пообіцяли продовжити викривати порушників, наголосивши, що їхня діяльність є особливо непорядною в умовах війни.

"Ми системно "вичищаємо" акаунти перекупників із наших онлайн-систем, але в них вистачає нахабності до нас же на гарячу лінію звертатись із вимогою терміново відновити. "Свєта — рішаю білети" (наша вже тепер ексспівробітниця), "Віталик – білети на поїзд", і не сподівайтесь, щось знову "порішати", — наголосили в пресслужбі УЗ.

При цьому Укрзалізниця змінила умови продажу білетів, скоротивши часовий проміжок, у який будуть доступні квитки, які повернули пасажири.

"Із 28.01.2023 запроваджено ще одне коригування в процес продажів, яке має не залишити шансів спекулянтам і дати можливість пасажирам простіше знаходити квитки. Окрім відкриття продажів рівно за 20 днів до дати поїздки о 08:00, усі квитки, що повертатимуться на конкретну дату, будуть вводитись у систему чітко за один день до дати поїздки між 08:00 та 09:00 ранку. Тож, якщо не встигли придбати квиток за 20 днів, тепер не потрібно за ними полювати чи звертатись до "перекупників" — можна для термінових справ знайти всі повернуті квитки в цей чіткий часовий проміжок. А квитки, які будуть здаватись день у день, повертатимуться в систему не пізніше, ніж за 30 хв після здачі", — підсумували в компанії.

Читайте також

В Україну прибули аудитори військової допомоги зі США, уряд заборонив виїзд чиновників за кордон. 339 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок