Волинянка виборола другу "срібну" медаль на чемпіонаті світу з лижних перегонів

Волинянка виборола другу "срібну" медаль на чемпіонаті світу з лижних перегонів

Волинянка Богдана Конашук здобула другу "срібну" медаль на Чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону у Швеції. Про це повідомили в центрі фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю "Інваспорт".

Друге "срібло" спортсменка здобула, подолавши біатлонну гонку дистанцією 12,5 кілометри.

Це вже третя нагорода спортсменки на цих змаганнях. Перед тим вона здобула бронзу на дистанції сім з половиною кілометрів та срібло на дистанції десять кілометрів.

Загалом, у складі збірної України на цих змаганнях виступають четверо волинян: Богдана Конашук, Назар Шевчик, Юлія Батенкова-Бауман та Ірина Варковець.

Що відомо

  • Чемпіонат світу відбувається у шведському місті Естерсунді. Триватимуть змагання до 29 січня. Загалом у чемпіонаті беруть участь спортсмени 19 країн світу. Команду України представляє 24 спортсмени з інвалідністю.
  • Окрім Богдани Конашук, у третій змагальний день на чемпіонаті світу з лижних перегонів бронзову нагороду на дистанції 1.2 кілометри здобув волинянин Назар Шевчик.
  • Богдана Конашук на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону здобула першу бронзову нагороду з класу стоячи 24 січня, а 26 січня виборола першу "срібну" нагороду на дистанції 10 кілометрів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок