"Для нас це більше ніж місце тренувань". Українських гімнасток хочуть виселити з Жовтневого палацу

"Для нас це більше ніж місце тренувань". Українських гімнасток хочуть виселити з Жовтневого палацу

"Для нас це більше ніж місце тренувань". Українських гімнасток хочуть виселити з Жовтневого палацу Unsplash

У Федерації художньої гімнастики заявили про те, що "Школу Дерюгіних" збираються виселити з Жовтневого палацу, де українські гімнастки проводять тренування вже протягом 63 років. Засновниця закладу Альбіна Дерюгіна звернулася до мера та президента.

Як пояснюють у Федерації з посиланням на Школу Дерюгіних, керівництво палацу пояснює своє рішення аварійним станом приміщення, попри те, що школа, за словами власників, укріплена міцними матеріалами.

"Звертаємо особливу увагу на те, що приміщення "Школи Дерюгіних" єдине в Жовтневому палаці було укріплене металевими стяжками. Незважаючи на це, основна частина всього комплексу Жовтневого палацу продовжує працювати і там уже анонсуються концерти, а закривають лише "Школу Дерюгіних", — нарікає адміністрація закладу.

Засновниця школи, 88-річна Альбіна Дерюгіна у відео звернулася до мера Києва Віталія Кличка та президента Володимира Зеленського з проханням про допомогу.

"Дорогі мої! За останні роки ви не бачили жодного мого виступу. Сьогодні я повинна перервати свою мовчанку. З 1 червня гімнасток виселяють зі школи власники Жовтневого палацу. Звертаюся до мера міста, президента країни з проханням врятувати "Школу Дерюгіних". Гімнастика України виросла в цій залі", — сказала Дерюгіна.

У своєму зверненні Школа висловила прохання терміново локалізувати аварійно небезпечну ділянку та пропрацювати можливості для проведення ремонтних робіт уже в цьому році.

"Для нас Жовтневий палац – це більше, ніж просто місце для тренувань. Це символ художньої гімнастики України. Це тисячі історій юних спортсменок. Це місце, де запалюються спортивні зірки. І місце, якому головна наша зірка – Альбіна Миколаївна Дерюгіна – віддала 63 роки свого життя".

Головний офіс та спортивний зал школи розташований у Жовтневому палаці з 1957 року.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start