У Черкасах сім’ям зниклих безвісти захисників виплачуватимуть грошову допомогу

У Черкасах сім’ям зниклих безвісти захисників виплачуватимуть грошову допомогу

У Черкасах сім’ям зниклих безвісти захисників виплачуватимуть грошову допомогу
Гроші. Ілюстративне фото: УНІАН

У Черкасах сім'ї зниклих безвісти захисників України отримають грошову допомогу. Таке рішення затвердили на сесії Черкаської міської ради 26 січня, повідомили в департаменті соціальної політики.

Як пояснили в департаменті соціальної політики, на виплату у 2023 році грошової допомоги в сумі 50 тисяч гривень передбачили кошти в бюджеті:

"На грошову допомогу сім’ям зниклих безвісти захисників України з бюджету виділили один мільйон гривень", — розповіли в департаменті.

Що відомо

  • У Черкасах 2022 року запровадили підтримку родин зниклих безвісти захисників, не чекаючи підтвердження офіційного статусу. Таким сім’ям надано ті ж пільги, що й родинам загиблих військовослужбовців.
  • "Було внесено зміни в до «Комплексної програми соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України та членів їхніх сімей – жителів міста Черкаси на 2022-2024 роки», якими передбачено надання сім’ям зниклих безвісти захисників таких же пільг, як і родинам загиблих захисників. Це: пільги на оплату житлово-комунальних послуг – 25%; щорічна грошова допомога на оздоровлення на кожного члена сім’ї – 5 000 гривень; щорічна допомога до Дня знань на кожну дитину шкільного віку – 6 500 гривень; щомісячна стипендія кожному члену сім’ї – 6 000 гривень", – поінформували в пресслужбі Черкаської міської ради.
  • Також ці сім’ї можуть звертатися по матеріальну допомогу з фонду міського голови та депутатів міської ради.
  • Поширюються на сім’ї зниклих безвісти й інші пільги з міського бюджету: щорічне оздоровлення дітей, безоплатне харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, безоплатне навчання дітей у мистецьких школах та новорічні подарунки для них.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок