Новою депутаткою Полтавської міської ради стала Олена Денисенко

Новою депутаткою Полтавської міської ради стала Олена Денисенко

Новою депутаткою Полтавської міської ради стала Олена Денисенко
Фото: Суспільне Полтава

У Полтаві зареєстрували нову депутатку міської ради. Про це на засіданні сесії 27 січня повідомила голова територіальної виборчої комісії Юлія Щербань.

Депутатку Олену Денисенко у Полтавській міській раді зареєстрували від політичної партії "Простих людей Сергія Капліна".

"Рішення територіальної виборчої комісії про реєстрацію депутата оголошується на пленарному засіданні відповідної ради та є підставою для набуття повноважень, складення присяги депутатом. Копія рішення територіальної виборчої комісії про реєстрацію депутата невідкладно відправляється до Центральної виборчої комісії", – повідомила голова ТВК Юлія Щербань.

Цього ж дня Олена Денисенко отримала картку для голосування під час сесії міської ради. До цього депутатом від партії "Простих людей Сергія Капліна" був Ігор Кислов.

Що відомо

  • За даними з порталу "Чесно", Олена Денисенко народилася 1981-го року. Є громадянкою України, проживає у Полтаві. Має вищу освіту та працює начальницею відділення акціонерного товариства "Банк «Український капітал»".
  • Згідно з інформацією на сайті Полтавської міської ради, до фракції «Партії простих людей Сергія Капліна» входить четверо депутатів. Це, зокрема, голова Сергій Каплін, а також Олександр Артеменко та Влада Співак.

Читайте також

На початок