200 годин громадських робіт за домашнє насильство: на Черкащині засудили чоловіка

200 годин громадських робіт за домашнє насильство: на Черкащині засудили чоловіка

38-річного уманчанина засудили за домашнє насильство. Як повідомила Суспільному речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик, йому призначили покарання у вигляді 200 годин громадських робіт.

Богдана Кулик розповіла, що 38-річний житель одного із сіл Уманського району систематично психологічно тиснув на колишню дружину:

"Він вчиняв стосовно колишньої дружини психологічне насильство, яке виявлялося в словесних образах, погрозах фізичною розправою, висловлюваннях нецензурною лайкою на її адресу, приниженні честі та гідності потерпілої, що призвело до психологічних страждань жінки та погіршення якості її життя. Крім того, чоловік упродовж 2022 року неодноразово вже притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, однак належних висновків для себе не зробив".

Чоловіка засудили за фактом вчинення домашнього насильства згідно зі статтею 126-1 Кримінального кодексу України. Суд визнав винним чоловік та призначив покарання у вигляді 200 годин громадських робіт.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок