"Створюють атмосферу французького салону": Dakh Daughters виступили на онлайн-фестивалі Tiny Desk Meets globalFEST

"Створюють атмосферу французького салону": Dakh Daughters виступили на онлайн-фестивалі Tiny Desk Meets globalFEST

"Створюють атмосферу французького салону": Dakh Daughters виступили на онлайн-фестивалі Tiny Desk Meets globalFEST
Фото: Jack Vartoogian/Getty Images

Український жіночий театрально-музичний гурт Dakh Daughters взяв участь в онлайн-фестивалі Tiny Desk meets globalFEST, про що організатори повідомили на своєму сайті. Фестиваль проходив три вечори поспіль – з 24 до 26 січня.

"Dakh Daughters створюють атмосферу французького салону. При нагоді, озброєні повним набором струнних, клавішних та перкусії, жінки потрясають публіку ревом, але можуть швидко змінити гнів на милість, перетворюючись на веселих голлівудських красунь 1950-х, які мріють про тропічні канікули на Карибських островах", – йдеться в оголошенні.

Колектив відкривав івент та виконав три пісні: Viyna, Fellini та Umry.

"На жаль, через війну в Україні ми були змушені покинути наш дім та переїхати до Франції. (...) Зараз Україна бʼється за свободу кожного. Разом, і тільки разом, ми можемо захистити демократію та свободу усього світу. Підтримуйте Україну", — сказали Dakh Daughters перед виступом.

Разом з Dakh Daughters до фестивалю долучилися колективи з Марокко, Китаю та Алжиру. У команді онлайн-фестивалю розповіли, що відео музикантів "знімалися на їхній батьківщині, у дорозі та в еміграції по світу".

Tiny Desk meets globalFEST організували команди каналу NPR Music, що випускає на YouTube серії лайв-виступів Tiny Desk Concerts, та американського музичного фестивалю globalFEST.

Наголос має бути не на Серебреннікові, а на Dakh Daughters – Троїцький про Авіньйон

"Dakh Daughters" — український жіночий театрально-музичний гурт, що виступає в жанрах "фрік-кабаре" і театрального перформансу.

В травні 2022 року гурт виступив наживо в ефірі американської незалежної радіостанції KEXP у Сіетлі. А червні, на благодійному концерті фонду Шона Пенна у США, колектив зібрав 1 млн доларів для України.

Пізніше, у липні 2022, Dakh Daughters виступили у межах закриття 76-й театрального фестивалю в Авіньйоні (Франція) — його запросили долучитися до вистави артдиректора фестивалю Олів'є Пі "Miss Knife and her Sisters".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок