Ситуація у школах Львівської громади під час відключень електроенергії

Ситуація у школах Львівської громади під час відключень електроенергії

Ситуація у школах Львівської громади під час відключень електроенергії
Фото Львівська міська рада

У Львові кожен навчальний заклад забезпечений генератором. Попри це, коли зникає світло, заживити кожен заклад неможливо, розповів начальник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

За словами Андрія Закалюка, для цього потрібні надпотужні генератори.

"Інше питання — це опалення. Більшість шкіл підключені до тепломережі міста. Відповідно, коли на велику кількість часу виключається світло, котельні теж не мають енергії і тепло не подається. Навчальні заклади не є повністю незалежні, тому не можуть підключити генератор і забезпечити себе теплом. Опалення подається з котелень, з ТЕЦ", — каже Андрій Закалюк.

Через це, за його словами, ситуація зі всіма школами різна.

"Просимо всіх з розумінням ставитись до цього, тепліше одягати дітей, коли є така потреба, бо все ж таки наш пріоритет — якісна освіта дітей", — додав Андрій Закалюк.

Андрій Закалюк додає, що генератори призначені для форс-мажорних обставин. Їх використовують для того, щоб було світло в укриттях, інтернет, щоб діти могли зв’язатися з батьками.

Також навчальні заклади є в другій черзі пунктів незламності. Це означає, що у визначених випадках генератори будуть використовувати для потреб мешканців (зарядки телефонів, нагрівання їжі, тощо).

Читайте також

На Львівщині 27 січня діють аварійні відключення електроенергії

Вибір редакції

На початок