Запорізький волонтерський центр видає пічки для обігріву мешканцям області

Запорізький волонтерський центр видає пічки для обігріву мешканцям області

Запорізький волонтерський центр видає пічки для обігріву мешканцям області
Роздача буржуйок, січень 2023. Фото: Суспільне Запоріжжя

У Запорізькому гуманітарному штабі на базі центру “Мазаль Тов” із настанням холодів почали видавати пічки-буржуйки мешканцям області.

Директорка центру Інеса Носенко каже, що пічки для забезпечення людей, які звернулися до організації, отримали від партнерів:

Буржуйки
Інеса Носенко, директорка центру “Мазаль Тов”. Фото: Суспільне Запоріжжя

“Ми отримали 35 заявок. Під час видачі, коли приїхали люди отримувати, на телефон почали надходити заявки “а можна ще?” - то Біленьке, то Гуляйполе, Вільнянський район. І ми написали нове замовлення нашим партнерам. Нам додали ще 35 пічок”.

Житель Гуляйпільської громади Сергій приїхав до Запоріжжя, аби отримати буржуйку від волонтерів. Каже: через постійні обстріли змушений жити не в будинку, а у підвалі. Там і встановить піч, аби було тепліше:

Буржуйки
Сергій, житель Гуляйпільської громади. Фото: Суспільне Запоріжжя

"У погребі є все необхідне. Води туди принесли. Про всяк випадок, їжу туди ще спустили. Якщо раптом щось, що надовго. Навіть якщо, пройшло бомбардування і тебе завалило зверху будівлею — ти міг там спокійно добу просидіти, до того часу, поки тебе знайдуть сусіди".

Інна Киник, разом із чоловіком та маленькою дитиною, мешкає в Біленківській громаді Запорізького району. Розповідає: в її будинку встановлений електричний котел, але через віялові відключення електропостачання, користуватися ним не можуть, тому подала заявку на отримання буржуйки.

Буржуйки
Інна Киник, жителька Біленківської громади. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Наш будинок опалюється тільки електрикою. І, оскільки зараз перебої по 6 годин, а бували і по 12, і по 14 годин, то в зимову пору будинок швидко холодним стає", - розповідає Інна.

Читайте також

Запорізькі волонтери передали допомогу мешканцям прифронтових населених пунктів

"Поки є можливість - будемо допомагати": запорізькі волонтери у Бахмуті

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок