В Одесі розпочали відновлення водопостачання

В Одесі розпочали відновлення водопостачання

Вдень 26 січня в Одесі відновлено енергоживлення об'єктів водоканалу та розпочато відновлення водопостачання. Про це повідомили у пресслужби філії "Інфоксводоканал".

Після ввімкнення електроенергії, вода одразу не з'являється у квартирах. До кінцевого споживача вона проходить десятки кілометрів мереж, які спочатку повинні повністю заповнитись водою та мати відповідний тиск, пояснюють в "Інфоксводоканалі".

"Не потрібно хвилюватися, достатньо зачекати деякий час (декілька годин). Якщо будівля багатоповерхова та має власну підкачувальну насосну станцію, то у разі відсутності електроенергії споживачі верхніх поверхів можуть не отримати воду до моменту відновлення роботи цієї станції", − йдеться у повідомлені.

Що відомо

Станом на 15:00 26 січня відновлено живлення лікарень, котелень, насосних станцій та іншої критичної інфраструктури міста.

26 січня російські військові здійснили ракетний обстріл України. На Одещині ракети пошкодили об‘єкти критичної енергетичної інфраструктури. Через це є значні проблеми з електропостачанням. Енергетики вже почали ремонтні роботи, але усунення пошкоджень займе певний час.

Через загрозу ракетного удару в Одеській області екстрені відключення електроенергії запровадили зранку 26 січня. Графіки погодинних відключень наразі не діють.

Над регіоном під час ранкової повітряної тривоги сили ППО збили три ракети, ще одну − вдень.

Також 26 січня в Одесі працюють мобільні бювети та водовозки, аби жителі міста, у яких відсутнє водопостачання, могли набрати води. Адреси шукайте за посиланням.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок