На Coursera можна пройти курс з історії та культури України англійською

На Coursera можна пройти курс з історії та культури України англійською

На Coursera можна пройти курс з історії та культури України англійською
Фото: Рівненська обласна бібліотека для молоді

З 26 січня на платформі Coursera доступний курс під назвою "Україна: історія, культура та ідентичності" ("Ukraine: History, Culture, and Identities"). Про це повідомили на сайті Українського інституту.

"Це короткий ознайомчий курс з історії, культури та суспільства України — від середньовіччя до сьогодення. Він не лише дає базові знання з історії та культури України, але й показує вплив України на європейську та світову історію", – йдеться у повідомленні.

У курсу два модулі:

  • Незалежність та Україна до XIX століття;
  • Україна в XIX столітті та за його межами.

Окрім відеолекцій, курс містить додаткові джерела: тексти, відео та інтернет-ресурси, які дадуть змогу поглибити знання про Україну.

Курс — безкоштовний. Мова — англійська.

Онлайн-курс розроблено Українським інститутом, студією онлайн-освіти EdEra та Національним університетом "Києво-Могилянська академія".

Повну інформацію про курс можна дізнатись тут.

курсера курс україна
На Coursera можна пройти курс з історії та культури України англійською. Фото: Український інститут

Coursera — це великий постачальник відкритих онлайн-курсів у США, заснований у 2012 році професорами комп’ютерних наук Стенфордського університету Ендрю Ином і Дафною Коллер. Coursera співпрацює з університетами й іншими організаціями, пропонуючи онлайн-курси, сертифікати та ступені з різних предметів.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок