Рівненський рок-гурт "FarInHate" здобув третє місце у всеукраїнській премії важкої музики "The Best Ukrainian Metal Act". Гурт був єдиним серед номінантів, що представляв Рівненську область. Про участь у конкурсі та допомогу військовим музиканти розповіли Суспільному.
Учасники гурту "FarInHate" на щорічній премії важкої української музики брали участь одразу в декількох номінаціях, зокрема, "Найкраще відео" та "Найкраща група". І хоч титул найкращого метал-гурту 2022-го року рівненським музикантам вибороти не вдалося, вони потрапили до фіналу, де здобули третє місце.

Своєю музикою намагаються популяризувати Рівне, розповів бас-гітарист гурту Олександр Себестьянович:
"Для нас це не самоціль, але дуже прикро, коли в Рівному є багато класних подій, локацій, заходів, а про них дуже мало людей знає. Так, як у нас є можливість це робити, то чому б не підтягнути? Про спідвей, наприклад, прикро, що навіть рівняни не знають, що це таке. Більшість людей не цікавиться цим, хоча вид спорту — прекрасний. Так само "Оствиця" — прекрасна локація. Я знаю, що всі люди, які приїжджають з-за кордону, ходять туди зараз", — поділився він.

На території історичного парку "Оствиця" у Рівному гурт відзняв музичний кліп на пісню "Океан".
А на стадіоні "Мототрек" записали відео для треку "Номер один".
"Кожна місцина має свій колорит, свої класні місця і прикро, коли це все стирається. Всі виходять і кажуть, що ми там гурт, наприклад, зі столиці. Я нічого не маю проти столиці, а маю на увазі те, що коли гурт переїхав, він намагається нести частинку колориту з регіону, звідки приїхав. Наприклад, є такий гурт "KARNA". Ким би вони були без фолькового колориту Прикарпаття?", — прокоментував вокаліст гурту Олексій Семещук.
Окрім музичної діяльності, учасники рок-гурту допомагають Збройним силам України. Підтримувати військових, розповів Олександр Себестьянович, почали ще у 2014-му році. Однак після повномасштабного вторгнення для музикантів це стало головним завданням.
"Запити нескінченні, їх дуже багато. Довелося розпочати збори. Я працюю в одній з IT-компаній і ми почали допомагати співробітникам, які призвані для служби у Збройних силах України. Тому починалося усе з такого, а далі усе розрослося по друзях, підрозділах, у яких служать ті ж співробітники", — розповів Олександр Себестьянович.

Нещодавно гурт "FarInHate" придбав дев'ятий автомобіль для військових. Олексій Семещук зазначив, що за час повномасштабного вторгнення вже провели два благодійні концерти, однак організувати більше — наразі не мають можливості, увесь вільний час присвячують волонтерству.
Після початку війни назва гурту "FarInHate", що в перекладі з англійської означає "впасти у ненависть", для музикантів набула ще одного значення.
"Для мене ця назва — це досі ненависть. Зараз у нас є дуже багато, скажімо так, тригерів, ненависть до Росії, її народу, до загарбників, які прийшли на нашу землю. Ця ненависть тягнеться через покоління і ця назва просто передає її суть. Це не зло, а саме ненависть — справедливий гнів, який є в нашого народу", — зауважив Олексій Семещук.
Читайте також
- Гроші на лікування та псевдоторгівля: на Рівненщині поліція викрила засуджених на шахрайстві з колонії
- "У здоровому тілі — здоровий дух": у Рівному відбудеться фестиваль зимового плавання
- "Це не перешкода у роботі": історія реабілітолога з Рівного, який має 1% зору
Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах: