"Мінували росіяни тут все". Розміновувати Ізюм допоможуть Швейцарія та Данія

"Мінували росіяни тут все". Розміновувати Ізюм допоможуть Швейцарія та Данія

"Мінували росіяни тут все". Розміновувати Ізюм допоможуть Швейцарія та Данія
Попередження про мінування. Харківщина, січень 2023 року. Фото: Дмитро Гребінник/Суспільне Харків

В Ізюмі залишається високою мінна небезпека, міська військова адміністрація працює з організаціями зі Швейцарії та Данії, які допоможуть з розмінуванням міста.

Про це Суспільне Харків розказав заступник начальника міської військової адміністрації Володимир Мацокін.

"Проблема дуже актуальна. Зараз ми працюємо з організаціями зі Швейцарії, з Данії, вони обіцяють допомогти. Я, наприклад, до своїх рідних не можу потрапити на кладовище в Ізюмі: воно розташоване на схилах Крем’янця. Не розміновані кладовища, не розмінована заплава річки Сіверський Донець в межах міста. Я вже не кажу про сільгоспугіддя та ліси. Роботи дуже багато. Люди викликають до своїх осель спеціалістів. В цивільних будівлях знаходять теж боєприпаси", — сказав Мацокін.

Мінували росіяни тут все. Вони чекали нападів з усіх боків, тому мінували все, що тільки могли.

"Боєприпаси розсипалися дуже рясно. Існує велика небезпека. У нас і минулого тижня були випадки, коли люди знову опинялися в лікарні, знову це наслідки нерозряджених боєприпасів. Картину мінування нашого міста можна встановити тільки ретельним обстеженням", — говорить Володимир Мацокін.

Що відомо

  • Поліція просить жителів Харкова та області бути обережними та не наближатися до незнайомих предметів. У разі виявлення таких предметів треба викликати ДСНС за номером 101 або дзвонити на лінію 102.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Вибір редакції

На початок