Наступна зустріч міністрів оборони країн НАТО відбудеться у лютому

Наступна зустріч міністрів оборони країн НАТО відбудеться у лютому

Наступна зустріч міністрів оборони країн НАТО відбудеться у лютому
Штаб-квартира Організації Об'єднаних Націй в Брюсселі, Фото: Кензо Трибуйяра Getty Images

Наступна зустріч Північноатлантичної ради на рівні міністрів оборони запланована на 14-15 лютого, а 14 лютого відбудеться зустріч Контактної групи з питань оборони України.

Про це повідомляє пресслужба НАТО.

"Засідання Північноатлантичної ради (САС) на рівні міністрів оборони відбудеться 14-15 лютого 2023 року в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що засідання відбудеться під головуванням генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга. 13 лютого він проведе пресконференцію, яка передуватиме заходу.

Окрім того, 14 лютого у штаб-квартирі НАТО відбудеться окреме засідання Контактної групи з питань оборони України, організоване США. Додаткова інформація щодо цієї зустрічі буде доступна згодом за посиланням.

20 січня міністри оборони майже 50 країн провели зустріч у форматі "Рамштайн" щоб допомогти Україні у протидії російській агресії. У ній взяли участь керівники оборонних відомств майже 50 країн. США нададуть 2,5 млрд. доларів, Німеччина 1 млрд. Також Україна отримає бронетехніку, артилерію, тисячі снарядів. Декілька країн допомогли системами ППО.

За день до зустрічі контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" сім країн Європи узгодили військову допомогу для України. Документ про допомогу під назвою Tallinn Pledge підписали на військовій авіабазі Тапа в Естонії.

Читайте також

Масована ракетна атака по Україні, Пентагон почне тренування ЗСУ на танках Abrams. 337 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок