Окупанти призначили нового гауляйтера Старобільського району

Окупанти призначили нового гауляйтера Старобільського району

Окупанти призначили нового гауляйтера Старобільського району
. Олександр Гончаров: Фото: Яна Літвінова/Facebook

Російська окупаційна влада призначила нового гауляйтера Старобільського району. Ним став колишній міський голова Олександр Гончаров, який на місцевих виборах у жовтні 2020 року отримав близько 190 голосів.

Про це повідомила голова Старобільської міської військової адміністрації Яна Літвінова у Facebook.

"Призначили керувати тимчасово окупованою Старобільщиною Гончарова. Дуже добре знаю "нового" керівника, як голову міста з 2010 по 2015 рік, який зробив свій "неоціненний" вклад у занепад Старобільська", — написала Літвінова.

За її інформацією, Гончаров, перебуваючи на посаді міського голови Старобільська" розробив корупційну схему на вивозі сміття. Всю комунальну техніку та міський полігон віддали в оренду приватному підприємству "Стартрейд". Після цього Комунальне підприємство "Благоустрій", не маючи власної техніки, вимушено було укладати договори із зазначеною фірмою на вивіз та утилізацію сміття.

"КП "Благоустрій" у якості виконавця робіт на території міста згідно зі Статутом отримувало гроші від ради, але за відсутності техніки та полігону укладало договори зі "Стартрейдом" сплачуючи сумлінно та у повному обсязі за надані послуги зі збирання, вивезення та утилізації сміття, при цьому накопичуючи власні борги", — написала вона.

Також Літвінова додала, що на місцевих виборах у жовтні 2020 року Гончаров балотувався на посаду міського голови та отримав трохи більше ніж 190 голосів у тридцятитисячній громаді.

Читайте також

Заступник прем'єр-міністра Татарстану став заступником окупаційної адміністрації в Лисичанську

Вилучення гривні та плітки про ЗСУ. Що жителі Луганщини в окупації вважають ознаками близького звільнення

"Окупанти більше бояться нашого контрнаступу": військові — про ситуацію на межі Харківщини та Луганщини

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок