У Кропивницькому через знеструмлення зупинились тролейбуси

У Кропивницькому через знеструмлення зупинились тролейбуси

Оновлено
У Кропивницькому через знеструмлення зупинились тролейбуси
Суспільне Кропивницький

26 січня о 7:05 у Кропивницькому через знеструмлення тягових підстанцій зупинились тролейбуси. Їх замінили на автобуси та маршрутки.

О 8:00 тролейбус стояв на зупинці "Ковалівський парк". На вулиці Вокзальна чекали відновлення електропостачання два тролейбуси. Інформація про маршрути на табло була відсутня через знеструмлення. Кропивничанка Любов Шостак чекала на автобус №118, він, з її слів, приїхав за розкладом.

На вулиці Жадова о 9:20 люди чекали громадський транспорт в напрямку центру. Кропивничанин Володимир Петрович розповів, що електрику вимкнули о 6:00, та о 8:00 не включили: "Тролейбус ходить відмінно. Це сьогодні відключення просто. Замість тролейбусів пустять десятий автобус. Може й був уже, я щойно підійшов".

Галина Дмитрівна чекала на тролейбус півтори години: "Я приїхала в поліклініку до сімейного лікаря. Там не приймають, бо тривога і немає світла. Дарма ходила".

У центрі Кропивницького на зупинці громадського транспорту о 9:45 електронне табло працювало. На ньому — інформація про два тролейбусні маршрути — № 4 і 10. Замість тролейбуса приїхав автобус.

Кропивничани Юлія і Ростислав Гончарюки чекали автобус. "Багато людей на маршрутки сідають, а ми на маршрутку неспроможні були сісти, бо гроші треба економить, чекаємо безплатного".

За інформацією начальника міського транспорту Віктора Житника, на маршрути тролейбуси виїхали за графіком, о 6:00. Після відновлення живлення підстанцій і контактної мережі, о 13:30, повернулись на маршрути: "Тролейбусний рух на всіх ділянках налагодили".

Що відомо

Пасажирів у Кропивницькому перевозять 26 тролейбусів, 24 автобуси комунального підприємства і 180 приватних маршруток, сказав Віктор Житник.

Читайте також

  • Через загрозу ракетної атаки у Кіровоградській області застосовуються екстрені відключення світла.
  • Війна шкодить екології Кіровоградщини.
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок