Спалах гострої кишкової інфекції у школі на Черкащині ліквідували: діти повернулися до навчання

Спалах гострої кишкової інфекції у школі на Черкащині ліквідували: діти повернулися до навчання

Спалах гострої кишкової інфекції у школі на Черкащині ліквідували: діти повернулися до навчання
Фото ілюстративне. Суспільне: Черкаси

Групове захворювання на гостру кишкову інфекцію в одній зі шкіл на Канівщині локалізували та ліквідували. Про це повідомив Суспільному керівник Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Папач.

Як повідомив Володимир Папач спалах виявили в Канівській школі, групове захворювання на інфекцію виявили серед дітей.

Фахівці відібрали проби зразків із довкілля, харчових продуктів, взяли аналізи в дітей і персоналу школи та провели бактеріологічні й вірусологічні дослідження, розповів керівник Центру.

"За результатами лабораторних досліджень проб харчових продуктів і добових проб готових страв патогенної та умовно-патогенної мікрофлори не виявлено. За результатами вірусологічних досліджень методом ІФА біоматеріалу від одного хворого та однієї контактної людини виявлено збудник ротавірусної інфекції", — пояснив Володимир Папач.

За його словами, інфекція передавалася контактно-побутовим шляхом. Втім, вдалося оперативно локалізувати вогнище та запобігти поширенню цього захворювання.

Навчальний заклад відновив свою роботу. Учні школи повернулися до очного навчання. Всі хворі діти проліковані та виписані зі стаціонару, повідомив керівник Центру.

Що відомо

На Канівщині шістьох дітей ушпиталили з гострою кишковою інфекцією 29 грудня. Всі діти навчалися в одному закладі. Про це Суспільному розповів керівник Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Папач. За його словами, про випадок групового захворювання стало відомо 28 грудня.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок