Сергій Бубка: рішення щодо 43% ліцензій на Олімпіаду доопрацьовується

Сергій Бубка: рішення щодо 43% ліцензій на Олімпіаду доопрацьовується

Сергій Бубка: рішення щодо 43% ліцензій на Олімпіаду доопрацьовується УНІАН

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка розповів, що буде зі вже здобутими українськими спортсменами ліцензіями на Олімпіаду в Токіо та як путівки на Ігри розподілятимуться надалі.

Як зазначив Сергій Бубка, вже здобуті олімпійські ліцензії залишаться дійсними й на перенесені Олімпійські Ігри в 2021 році, цитує очільника НОК iSport.

"57% ліцензій на Ігри в Токіо вже розіграні і залишаться дійсними, стосовно інших 43% система кваліфікації допрацьовується міжнародними федераціями спільно з МОК з урахуванням інтересів усіх спортсменів. Ми закликали наші національні федерації активно спілкуватися з міжнародними, висловлювати свою думку, щоб кваліфікаційна система була об'єктивною. Світ вперше зіткнувся з такою проблемою, але ми повинні гідно приймати виклики і бути гнучкими, активними і розважливими", — сказав Бубка.

Що відомо

  • Українські спортсмени здобули понад 80 ліцензій на Олімпійські ігри в Токіо. Зокрема, історичні ліцензії в карате для України здобули Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна: на Олімпіаді в Японії карате буде представлено вперше.
  • Наприкінці березня в Міжнародному Олімпійському Комтеті повідомили про перенесення Олімпійських Ігор на 2021 рік. Змагання збережуть за собою назву "Токіо-2020".
  • Голова оргкомітету Токіо-2020 Йошіро Морі зазначив, що якщо світ не переможе коронавірус у 2021-му, Олімпіада може бути скасована взагалі. Варіант повторного перенесення, за його словами, неможливий.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start