Джоан Роулінг видасть нову книжку для дітей. Не про Гаррі Поттера

Джоан Роулінг видасть нову книжку для дітей. Не про Гаррі Поттера

Джоан Роулінг видасть нову книжку для дітей. Не про Гаррі Поттера АР

Британська письменниця Джоан Роулінг вперше опублікує казку під назвою "Ікабог" (The Ickabog), яку вона написала понад 10 років тому.

Як розповіла Роулінг на своєму сайті, цю казку вона планувала видати після виходу останньої книжки про Гаррі Поттера у 2007 році, проте передумала й рукопис лежав у неї на горищі.

Нині ж книжка виходитиме на спеціальному сайті. Там вже доступні два перші розділи. Інші будуть поступово публікуватися упродовж наступних двох місяців.

"Ікабог" - це перша дитяча книга Джоан Роулінг, не про життя та пригоди Гаррі Поттера. За словами письменниці, вона почала публікувати її "для дітей на карантині". До цього Роулінг розповідала про "Ікабога" лише одного разу, описуючи книгу як "політичну казку".

У свіжому ж описі йдеться, що події твору розгортаються у вигаданому світі та розповідають "про правду і зловживання владою".

"Ідея прийшла мені понад 10 років тому, тому не варто бачити в цій книзі відповідь на те, що зараз відбувається у світі. Ці теми - поза часом і можуть стосуватися будь-якої епохи та будь-якої країни", - каже Роулінг.

Очікується, що в паперовому вигляді казку видадуть не раніше листопада цього року. Після цього її перекладуть і на інші мови.

Також письменниця звернулася до юних читачів із проханням надсилати власні малюнки, які можуть стати ілюстраціями для майбутнього паперового видання.

"Я хочу бачити, як розігрується ваша фантазія. Найважливіше - це творчість та винахідливість. Технічна майстерність - не те, чого ми очікуємо від малюнків у першу чергу", - додала Роулінг.

Прибутки від продажу книги Роулінг обіцяє направити на допомогу людям, постраждалим від пандемії коронавірусу.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше